Аспіранти ЗНУ в рамках модулю Жана Моне знайомляться з методологією оцінки якості виконання проєктів

Європейська проектна культура / Всі новини сайта «Європейська проектна культура» / Аспіранти ЗНУ в рамках модулю Жана Моне знайомляться з методологією оцінки якості виконання проєктів


Аспіранти першого року навчання в рамках курсу «Основи європейської проєктної діяльності» разом з викладачем модуля Жана Моне доцентом Наталією Вороновою на власному досвіді переконалися, що отримувати задоволення від навчального процесу та роботи в команді цілком природньо! Зокрема, під час вивчення теми «Моніторинг та оцінка якості реалізації проекту», вони ознайомились з такими важливими функціями проєктної діяльності як контроль за кожним етапом виконання проєкту та оцінювання як ефективності роботи команди, так і результатів проєкту в цілому. В стислі терміни всі впоралися з поставленими завданнями, дуже креативно підійшли до розробки проєктів, а переможці навіть отримали подарунки. Приємно, коли отриманий під час занять досвід приносить задоволення як викладачу, так і аспірантам!

08.11.2019 10:50:00

This project has been funded with support from the European Commission. The web-site information reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein. Use of web-site materials, reposting and dissemination are only for free of charge usage with obligatory reference to the source web- site: “European Project Culture”

National Erasmus+ Office in Ukraine (EU-funded project) © Copyright 2017, All Rights Reserved |

Hits:
team