Розпочався черговий навчальний процес за модулем Жана Моне з курсу «Основи європейської проектної діяльності» для аспірантів ЗНУ

Європейська проектна культура / Всі новини сайта «Європейська проектна культура» / Розпочався черговий навчальний процес за модулем Жана Моне з курсу «Основи європейської проектної діяльності» для аспірантів ЗНУ


8 жовтня у Запорізькому національному університеті в рамках другого року реалізації міжнародного проекту EUROPROC розпочався навчальний процес для аспірантів першого року навчання з викладання курсу «Основи європейської проектної діяльності». Під час першого модуля слухачі разом з викладачем, академічним координатором проекту Вікторією Меняйло знайомляться з ключовими поняттями проектної діяльності та основними елементами логіко-структурної матриці проекту.

Всі заняття проходять у цікавій інтерактивній формі у сформованих аспірантами проектних командах «Науковці», «Мрійники», «4+2», «Креативна молодь Запоріжжя», «Зелені листочки», «Три мушкетера і я», в рамках яких вони розробляють власні проекти, спрямовані на розвиток рідного університету та міста. Захист проектів відбудеться наприкінці курсу. З 22 жовтня заняття за модулем відбуваються у спеціально обладнаній за кошти проекту Залі європейських студій.
Коментарі слухачів курсу: Оксана Шевченко, аспірантка ЗНУ: «Хочу висловити подяку за організацію навчального процесу за модулем Жана Моне з курсу "Основи європейської проектної діяльності" нашому викладачеві, Вікторії Іванівні Меняйло, за підхід до роботи на високому професійному рівні, цікаву подачу навчального матеріалу. Інтерактивні методи навчання, гарне технічне оснащення, робота над створенням проектів в групах та хороша атмосфера сприяли тому, щоб навчальний матеріал засвоювався легко й невимушено, а також в процесі навчання було багато цікавих дискусій»; Аксінія Рус-Полтавська, аспірантка ЗНУ: «Для мене особливо дивним було те, що прості, на перший погляд, речі (мета, завдання, спосіб реалізації) вимагають дуже ретельного вивчення і великої конкретизації (особливо на початковому етапі). SMART- технологія і логіко-структурна матриця проекту - дивують одночасно і своєю простотою (можливо, що здається) і об'ємністю, що дозволяє врахувати практично всі нюанси при підготовці будь-якого проекту. По завершенні модуля сформувалася думка, що проектна діяльність - це цікаве і захоплююче заняття, яке розвиває і об'єднує людей, розширює зв'язки і приносить задоволення (матеріальне і / або моральне)»

08.10.2018 18:31:00

This project has been funded with support from the European Commission. The web-site information reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein. Use of web-site materials, reposting and dissemination are only for free of charge usage with obligatory reference to the source web- site: “European Project Culture”

National Erasmus+ Office in Ukraine (EU-funded project) © Copyright 2017, All Rights Reserved |

Hits:
team