У ЗНУ стартував другий етап реалізації міжнародного проекту за програмою «Еразмус+» «Європейська проектна культура»

Європейська проектна культура / Всі новини сайта «Європейська проектна культура» / У ЗНУ стартував другий етап реалізації міжнародного проекту за програмою «Еразмус+» «Європейська проектна культура»


Одинадцятого вересня відбулось перше у цьому навчальному році засідання проектної групи «EUROPROC» під головуванням її наукового керівника, проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури, до складу якої також входять проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов, начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло, її заступник Ольга Дерюгіна, доценти Олена Тупахіна, Володимир Сарабєєв і Наталія Воронова.

Учасники зібрання затвердили звіт за попередній навчальний рік, визнавши його результати дуже плідними, оскільки вони вийшли далеко за межі запланованих завдань. Зокрема, в університеті було проведено засідання Регіонального круглого столу «Європейська проектна культура в Україні: стан і перспективи», організовано серію тренінгів для викладачів ЗНУ щодо написання проектних заявок, започатковано Літню школу з кар’єрного розвитку молодих науковців, опубліковано три наукових статті, а також – проведено курс з основ європейської проектної діяльності для магістрів біологічного факультету та бакалаврів семи факультетів ЗНУ як дисципліну за вибором студента.

Не менш амбітні плани ставить перед собою проектна група в поточному навчальному році, серед яких: викладання зазначеного курсу аспірантам першого року в І семестрі та магістрам математичного факультету в ІІ семестрі; відкриття Зали європейських студій ЗНУ; разом із командами ще двох європейських проектів, виконання яких щойно розпочалось у нашому виші, проведення Дня європейських проектів у ЗНУ, публікація результатів у журналах, що входять до міжнародних наукометричних баз, організація другої Літньої школи з кар’єрного розвитку молодих науковців.

В учасників зібрання народилась ще одна цікава ідея, пов’язана з розвитком проектної діяльності в університеті, до реалізації якої будуть запрошені команди викладачів усіх факультетів, а також студенти і аспіранти. Але почекаємо офіційного старту компанії, який невдовзі оголосить проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов за підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова. Наприкінці наради члени проектної групи вирішували кадрове питання. Координатором проекту «Європейська проектна культура», що реалізується Запорізьким національним університетом, одностайним голосуванням було обрано начальника науково-дослідної частини Вікторію Меняйло як одного з основних організаторів і менеджерів проекту.

Для більш детального ознайомлення з проектом запрошуємо на сайт проекту: www.europroc.znu.edu.ua та до групи у Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/213037885939700/

11.09.2018 17:21:00

This project has been funded with support from the European Commission. The web-site information reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein. Use of web-site materials, reposting and dissemination are only for free of charge usage with obligatory reference to the source web- site: “European Project Culture”

National Erasmus+ Office in Ukraine (EU-funded project) © Copyright 2017, All Rights Reserved |

Hits:
team