Проект Запорізького національного університету "Європейська проектна культура" (EUROPROC) презентовано на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції".

Європейська проектна культура / Всі новини сайта «Європейська проектна культура» / Проект Запорізького національного університету "Європейська проектна культура" (EUROPROC) презентовано на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції".


17-19 листопада 2017 р. на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулась ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції». У її роботі взяли участь представники вищих навчальних закладів Республіки Польща та низки регіонів України.

Запорізький національний університет на конференції представляла начальник науково-дослідної частини, відповідальний виконавець проекту «EUROPROC», доцент Вікторія Меняйло, яка виступила на першому пленарному засідання із доповіддю «Проектна діяльність вищого навчального закладу як форма підготовки майбутніх фахівців до дослідницько-інноваційної діяльності та інтеграції у європейський освітньо-науковий простір». Її виступ викликав неабиякий інтерес у присутніх, оскільки Вікторія Іванівна презентувала учасникам конференції міжнародний проект «EUROPROC», що почав свою реалізацію в університеті з вересня 2017 р. за напрямом Жана Моне в рамках європейської програми «Еразмус+». Метою проекту є розвиток у здобувачів вищої освіти компетентностей, необхідних для реалізації міжнародних, зокрема європейських освітніх і наукових проектів у співробітництві з партнерськими організаціями Європейського Союзу. Проект передбачає, зокрема впровадження для аспірантів та магістрів модуля Жана Моне «Основи європейської проектної діяльності», викладання якого розпочнеться вже у другому семестрі цього навчального року для магістрів біологічного факультету.

Важливим фактором подальшої співпраці із Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки є той факт, що на базі цього вишу діє аналогічний проект Жана Моне «Проектний менеджмент в ЄС», координатором якого є зав. кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами, доктор економічних наук, професор Наталія Павліха, Тому, сторони зійшлись на необхідності поєднати свої зусилля в напрямку проведення спільних заходів та сприяти ефективній реалізації обох проектів.

Детальніше

19.11.2017 08:35:00

This project has been funded with support from the European Commission. The web-site information reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein. Use of web-site materials, reposting and dissemination are only for free of charge usage with obligatory reference to the source web- site: “European Project Culture”

National Erasmus+ Office in Ukraine (EU-funded project) © Copyright 2017, All Rights Reserved |

Hits:
team