Вітаю вас на сторінці практичного психолога Відділу виховної роботи Запорізького національного університету

Поряд у потрібну мить

Ніхто не знає, які проблеми зустрінуть нас завтра, але вже сьогодні треба знати, хто готовий прийти на допомогу

Сторінка практичного психолога ЗНУ

Не соромтеся звернутися особисто, зателефонувати та поставити запитання, яке вас хвилює, практичному психологу Відділу виховної роботи

Дорослішання – це непростий період у житті будь-якої людини. Крім фізичних змін організму, відбуваються зміни і в морально-психологічному розвитку. Юнацький вік завжди сповнений протиріч. Студент стикається з проблемами у взаєминах між людьми, у яких він губиться та є беззахисним. У кожного з нас постійно виникають певні труднощі, і ми можемо потрапити в складну життєву ситуацію.

Завдання практичного психолога – допомогти розібратися в ситуаціях, що склалися, і знайти їх оптимальне вирішення.


Телефон Довіри

228-15-84

(працює щоденно з 9.00 до 21.00 без святкових та вихідних днів).


Організації та установи до яких слід звернутися у випадку домашнього насильства


Установи соціального захисту в Запоріжжі

Діяльність

Напрямки діяльності

Психологічне просвітництво - підвищення психологічної компетентності студентів і викладачів, формування наукових уявлень щодо психологічної науки, потреби в застосуванні й використанні психологічних знань з метою ефективного розвитку учасників навчально-виховного процесу, яке є складовою психологічної культури особистості.

Психологічний тренінг - це форма спеціально організованого спілкування, в процесі якого вирішуються питання розвитку особистості, формування знань, умінь і навичок, відбувається процес самопізнання особистості через переживання та погляд на ситуація зі сторони. Ми працюємо на те, щоб кожен міг розкрити свої можливості, стати усвідомленим, умів проявляти свої почуття, досягати своєї мети.

Психодіагностика – це визначення індивідуально-психологічних особливостей особистості.

За допомогою сучасних тестових методик в кабінеті психолога Ви маєте змогу пройти психологічну діагностику:

  • якостей особистості;
  • вивчення комунікативних особливостей особистості;
  • вивчення особливостей темпераменту й характеру особистості;
  • вивчення психологічного стану особистості.

Діагностика проводиться за попереднім записом. Записатися можна, відправивши лист електронною поштою: loranetkal@gmail.com

Психологічне консультування: індивідуальні консультації з особистих проблем.

Індивідуальне психологічне консультування - це процес надання психологічної допомоги. Консультація психолога допоможе Вам розібратися в собі, знайти вихід в кризовій ситуації, вирішити конфлікт, поліпшити відносини з оточуючими та зробити Ваше життя більш емоційно насиченим та гармонійним. Це можливість змінити Ваше життя на краще.

Для того щоб записатися на консультацію, надішліть лист по електронній пошті: loranetkal@gmail.com або зателефонуйте за номером 228-76-48.