День знань відбудеться 30.08.2019 о 8-30.
8.30 Музичний початок
9.30 Офіційна частина
10.30 Знайомство з факультетами
Традиційно до Міжнародного дня знань у ЗНУ відбудеться святкування, під час якого першокурсників познайомлять із керівництвом університету, викладачами і студентами їхніх факультетів, проведуть екскурсію студмістечком. Під час офіційної частини присутніх привітають почесні гості святкового заходу, а ректор Микола Фролов поздоровить учасників свята й окреслить перспективи розвитку ЗНУ в 2019-2020 н.р.
Головною окрасою свята стане масштабна презентація кількох мультимедійних проєктів вишу та важливих, щойно модернізованих, університетських локацій задля достойної організації безбар’єрного простору, посиленню його інклюзивного складника в навчальних корпусах університету.
Це:
Навчальний корпус №6 (хол, аудиторії, коридори)
Мультимедійні лабораторії 229 та 230
Відтак, близько двадцяти новітніх мультимедійних аудиторій функціонуватиме в ЗНУ. Оснащення деяких аудиторій – результат і грантових проєктів, виграних викладачами ЗНУ.