Запорізький національний університет 14 квітня 2019 року запрошує випускників та їхніх батьків на День відкритих дверей. Початок заходу – о 10.00. Місце зустрічі гостей вишу з адміністрацією, викладачами і студентами всіх факультетів – навчальний корпус №2 (Жуковського, 66 б), третій поверх, актова зала.

У програмі заходу – зустріч із керівництвом вишу та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти й відповіді на всі актуальні для цьогорічних вступників питання, обговорення Правил вступу до ЗНУ в 2019 році та проходження ЗНО й презентація переваг навчання на факультетах. Також вас очікують екскурсія студмістечком Запорізького національного університету й невимушене спілкування з викладачами та студентами усіх факультетів. Родзинкою зустрічі стане нагородження переможців фотоконкурсу, який у цього навчального року вперше проводився на базі ЗНУ для учнів випускних класів.