Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій

(Торговий коледж ЗНУ)

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій / Всі новини сайта «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій» / Команда ТК ЗНУ зайняла ІІ місце у Всеукраїнському філософському фестивалі (>>див. фото)

Новини

Щиро вітаємо нашу команду «Інь і Ян», яка цього року під керівництвом зав. відділенням Турченко В. С. знову продемонструвала неабиякий інтелектуальний потенціал, посівши ІІ місце у VII Всеукраїнському філософському фестивалі «Захід – Схід: діалог культур». Серед 12 команд учасників наші студенти: Ганюк Андрій, Жихарев Володимир, Іванова Елизавета, Балушок Валерій, Апалат Анастасія, Носач Валерія та капітан команди Мунтян Анастасія у всіх конкурсах показали високі результати. Сподіваємось, що наступного року перше місце буде нашим!

25.11.2019 08:48:00

Тел. приймальної комісії: (061) 787-56-63, 097-932-72-15