Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій

(Торговий коледж ЗНУ)Новини

Нещодавно до студентів Торгового коледжу завітали представники клініки «Дружня до молоді» та презентували діяльність закладу, ознайомили з основними послугами, що можна отримати у клініці та інформували студентів про ВІЧ-інфекцію.

Практичний психолог клініки, Остапенко Лариса Миколаївна, розповіла студентам про історію створення клініки, основну мета та завдання.

В клініці кожен студент зможе абсолютно безкоштовно та анонімно звернутись до лікарів, психологів, пройти тест на ВІЧ-інфекцію, отримати засоби захисту від небажаної вагітності та венеричних захворювань.

Гінеколог клініки, Іващенко Євгенія Григоріївна, проінформувала присутніх про небезпеку ВІЧ-інфекції та шляхи її передачі.

Також було переглянуто навчальний відеофільм, який у доступній формі проілюстрував механізм попадання інфекції в організм, її розповсюдження та шляхи передачі.

Окремо зі студентами було обговорено ситуації, які можуть бути небезпечними для здоров’я та передавати ВІЛ: татуювання, відвідування манікюрного салону тощо.

Ми дякуємо представниками клініки «Дружня до молоді» за цікаву та інформативну лекцію і сподіваємось на подальшу співпрацю.

08.11.2019 13:21:00

Оголошення

Контакти

Тел./факс приймальної директора: (0612) 63-37-79

Тел. приймальної комісії: (061) 787-56-63, 097-932-72-15