Проєкт Tempus презентовано на міжнародному симпозіумі «Siglo XX. Hoodomor: la tragedia del pueblo ucraniano»

Tempus / Всі новини сайта «Tempus» / Проєкт Tempus презентовано на міжнародному симпозіумі «Siglo XX. Hoodomor: la tragedia del pueblo ucraniano»
За запрошенням колег з Київського університету ім. Бориса Грінченка, учасниця команди TEMPUS Олена Тупахіна взяла участь у міжнародному симпозіумі із вшанування пам’яті жертв Голодомору, який відбувся в Інституті Антоніо Руіса де Монтойя (Аргентина) за підтримки Української Діаспорти в Аргентині. Захід було спрямовано на студентів, викладачів та ліцеїстів з Аргентини, які є нащадками українських переселенців або зацікавлені культурною спадщиною українців в Аргентинській провінції Місйонес.За запрошенням колег з Київського університету ім. Бориса Грінченка, учасниця команди TEMPUS Олена Тупахіна взяла участь у міжнародному симпозіумі із вшанування пам’яті жертв Голодомору, який відбувся в Інституті Антоніо Руіса де Монтойя (Аргентина) за підтримки Української Діаспорти в Аргентині. Захід було спрямовано на студентів, викладачів та ліцеїстів з Аргентини, які є нащадками українських переселенців або зацікавлені культурною спадщиною українців в Аргентинській провінції Місйонес.

У своєму виступі Олена Тупахіна розповіла про специфіку трагедії Голодомору як трансгенераційної історичної травми, її вплив на формування сучасної української ідентичності та значення усвідомлення Голодомору для боротьби за незалежність України у ХХІ столітті. Торкнулася спікерка і особливостей засвоєння історичної травми Голодомору українським мистецтвом: живописом, літературою тощо. Особливий наголос було зроблено на необхідності адаптації успішного європейського і світового досвіду роботи з історичною травмою, у чому й полягає мета проєкту «Європейська політика пам’яті». Щиро вдячні колегам за можливість презентації здобутків проєкту на міжнародній арені!

14.10.2021 08:21:00