На Вченій раді ЗНУ заслухали питання: «Про стан та перспективи проєктної і грантової діяльності в університеті»

Європейська проектна культура / Всі новини сайта «Європейська проектна культура» / На Вченій раді ЗНУ заслухали питання: «Про стан та перспективи проєктної і грантової діяльності в університеті»


Під час чергового засідання Вченої ради ЗНУ 26 жовтня присутні заслухали доповідь проректора з науково-педагогічної роботи, одного з виконавців міжнародного проєкту EUROPROC Юрія Каганова на тему «Про стан та перспективи проєктної і грантової діяльності в університеті», в якій доповідач проаналізував кількісні показники проєктної та грантової роботи, динаміку досягнень, відзначивши, що більшість проєктів є міждисциплінарними. Також Юрій Олегович представив на затвердження Положення про реалізацію проєктів та програм міжнародної співпраці й управління коштами грантів, а також перспективний план розвитку проєктної діяльності на наступний рік, за яким на початку 2020 року планується затвердити дорожню карту проєктної діяльності для кожного факультету.

26.11.2019 03:53:00

This project has been funded with support from the European Commission. The web-site information reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein. Use of web-site materials, reposting and dissemination are only for free of charge usage with obligatory reference to the source web- site: “European Project Culture”

National Erasmus+ Office in Ukraine (EU-funded project) © Copyright 2017, All Rights Reserved |

Hits:
team