Навчаємо проектній діяльності креативно!Аспіранти першого року навчання продовжують опановувати курс «Основи європейської проектної діяльності», що реалізується у ЗНУ в рамках міжнародного проекту EUROPROC, і разом з викладачем модуля Жана Моне, доцентом Наталією Вороновою на власному досвіді змогли переконатися, що отримувати задоволення від навчального процесу цілком можливо! Зокрема, під час вивчення теми «Моніторинг та оцінка реалізації проекту» вони знайомились з такими важливими функціями проектної діяльності як контроль за кожним етапом виконання проекту та оцінювання як ефективності роботи команди, так і реалізації проекту в цілому.

Проектні групи отримали від викладача завдання щодо розробки і реалізації проекту, спрямованого на підготовку і проведення святкування Дня народження у проектних командах. І тут робота закипіла. У створених групах Viber або Telegram учасники до глибокої ночі складали план реалізації проекту з визначенням строків виконання та відповідальних, обирали місце проведення, рахували кількість запрошених, складали меню і розважальну програму, створювали презентації, проводили гугл-опитування та робили скріншоти свята, які розміщали у мережі фейсбук, підбирали плейлисти, костюми та ділилися враженнями так, начебто побували на справжньому святкуванні.

Всім сподобалось відчути себе частинкою свята, з’явилися нові ідеї щодо святкування такої важливої для кожної людини події і розуміння того, яким чином краще організувати та оптимізувати цей процес, використовуючи проектний підхід.

По завершенні реалізації проектів учасники здійснили оцінку якості та ефективності виконаних проектів за розробленими викладачем формами. Крім того, під час підготовки проектів паралельно працювала група експертів, яка за визначеними критеріями здійснювала зовнішній моніторинг і контроль за реалізацією проектів. У результаті всі проекти отримали високу оцінку, а учасники – навіть цікаві подарунки. А наші заняття тривають надалі, де на слухачів модуля Жана Моне чекає ще багато сюрпризів.

14.11.2018 22:14:00

This project has been funded with support from the European Commission. The web-site information reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein. Use of web-site materials, reposting and dissemination are only for free of charge usage with obligatory reference to the source web- site: “European Project Culture”

National Erasmus+ Office in Ukraine (EU-funded project) © Copyright 2017, All Rights Reserved |

Hits:
team