header images

Студенти - абітурієнтам

Ода СПП

Факультет особливий, новий
Серед більшості вже відомих./pp/bezruk.jpg
Він завжди бурхливий, живий –
Бо у нас є чудові актори.
 
Кмітливий персонал, щасливі люди,
Студенти виспались? Щоранку.
Навколо радість, посмішки усюди,
Усі ідуть на першу пару без сніданку.
 
Ні проблем, ні тривог, ні депресій
Не буває у наших студентів.
Лише в радість така кількість сесій,
Особливо – для абітурієнтів.
 
Підтримає завжди психолог,
І допоможе соціальний педагог.
Таких студентів більш нема ні в кого,
А значить, що СПП – forever alone!

Безрук Марина
2 курс
Група 1162-1

*   *   *

/pp/suslova.jpg

Каждый человек выбирает свою дорогу по жизни. У всех она разная…И по этому, что б моя жизнь была интересной, а дорога яркой и насыщенной, я выбирала долго именно то, что мне нужно для моей цели. Взвесила все за и против и поняла, что ВУЗ  - это то, что поможет мне в будущем. Профессию социального педагога я выбрала, потому что я очень люблю детей,особенно я люблю помогать им, ведь счастливый ребенок вызывает у тебя искреннюю улыбку на лице. Кроме детей мне так же нравится помогать пожилым людям и людям с особенными потребностями, что бы показать им, что они такие же как все, просто им нужно чуть больше внимания, и я хочу им это доказать, что бы они чувствовали себя полноценными людьми, которые имеют право на счастье. И вообще, общение с людьми мне доставляет удовольствие, я очень люблю новые знакомства. Поэтому на факультете СПП я обрету все знания для высококвалифицированной работы, которая принесет людям радость.

Суслова Анастасія
1 курс
Группа 1163-1
 

*   *   *

/pp/butenko.jpg

 Я прийшла навчатися на СПП тому, що під час вступу  саме ЗНУ мав великий престиж серед мого оточення. Весною, коли був День відкритих дверей, моя люба матуся повезла мене до ЗНУ. Перше враження не забути, велика актова зала, багато суворих тіток і дядьок, але далі…Невелика аудиторія, Ольга Вікторівна, яка ласкаво посміхалася, і студентки, які із запалом говорили про факультет. Я вже на той момент знала на кого хочу навчатися, але після цього дня я закохалась у факультет! Як можна не хотіти навчатись там, де стільки яскравих людей: студентів, викладачів, стільки позитиву та головне суспільної користі. На першому курсі я зрозуміла, що не прогадала! Тож довіряйте своєму смаку в усьому.

 

Бутенко Светлана
4 курс
Група 1160-1

*   *   *

/pp/harabara.jpg

Я прийшов на СПП тому, що….

Факультет соціальної педагогіки та психології це дуже цікавий факультет і дуже потрібний саме мені. Я вибрав саме цей факультет, тому що в школі нам проводили профорієнтаційну діагностику на виявлення типу професії, до якої я схильний, результат якої показав, що мені притаманний тип «Людина - Людина». Тобто я дуже люблю людей , дітей, а саме: спілкуватися і допомогати їм. Адже мало хто займається подібними професіями, а також мало хто знає, яка це важка та складна праця. Також на вибір даної професії вплинула моя особиста життєва ситуація. Я виріс сиротою й мені допомагали працівники соціальної служби, це припало до душі, бо я знаю, що людей зі схожими проблемами як у мене дуже і дуже багато, і кожному з них потрібна допомога,  наша допомога. На цьому факультеті я дізнався дуже багато цікавого та корисного для себе, але соціальна педагогіка - це не тільки допомога людям, а це ще й психологія, яка дуже потрібна, на мою думку, кожній людині. Ось чому я пішов саме на цей факультет.

Харабара Артем
4 курс
Група 1160 -1

*   *   *

/pp/suhoi.jpgОднажды я спросил себя: «Чем бы хотел заниматься? Чему посвятить всего себя?» Ответ оказался прост, ведь было неимоверное желание стать полезным и нужным, что бы помогать всем, кто нуждается в поддержке как физической, так и моральной. Теперь, спустя годы, факультет стал родным. Благодаря обучению на СПП, я нашел себя в деятельности детских оздоровительных лагерей, приобрел для себя множество профессиональных знаний, навыков и умений, нашел много настоящих друзей и, безусловно, рад тому, что уже как 4-ый год живу студенческой жизнью вместе с этим замечательным факультетом и его веселыми и, конечно же, ответственными студентами.

Сухой Константин
4 курс
Група 1160-1

*   *   *

/pp/jakimenko.jpg

На свій рідний факультет я прийшов цілеспрямовано. З періоду навчання в школі я навчався на гуманітарному напрямку. Завжди себе бачив у соціально – педагогічній діяльності. Маю життєву ціль допомагати людям. Слід також зауважити, що університет і наш факультет є досить престижним та має великий попит серед абітурієнтів. Всі ці чинники вплинули на мій вибір при вступі  до ВНЗ.


 

 

 

Якименко Владислав
4 курс
Группа 1160-1Контакти:

Декан факультету:
Ольга Вікторівна Пономаренко, кандидат педагогічних наук, доцент.

Деканат: вул. Гоголя, 118 (8 корпус), каб. 212

Тел.: +38 (0612) 62-41-02, 62-14-27.