header images

Кіноклуб «Інсайт»

" I N S I G H T " - психолого-педагогічний кіно-клуб факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного университету.

ЗАСНОВНИКИ: клуб, який створений у 2006 році, здійснює діяльність за ініціативою студентів та викладачів факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (доцента Романенкової Л.О., студентів-випускників Новікової Ольги, Ільченко Марини, Носовської Світлани).

КЕРІВНИКИ: Мацкевіч Юліана Рафаїлівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки, Капуріна Оксана – студентка групи 1169 спеціальності «Соціальна педагогіка»

МЕТА: підвищення професійного рівня студентів шляхом перегляду та аналізу художніх фільмів.

УЧАСНИКИ: учасниками кіноклубу можуть бути студенти факультету соціальної педагогіки та психології, а також студенти всіх факультетів ЗНУ всіх курсів, учні загальноосвітніх шкіл.

ЗМІСТ ДІЯЛЬНОСТІ: 

Під час засідання клубу відбувається перегляд художніх фільмів, сюжет яких розкриває різні психологічні та соціально-педагогічні проблеми. Після перегляду відбувається обговорення проблеми за участю студентів, викладачів і запрошених спеціалістів, пов’язаних із проблемою (лікарів, спеціалістів соціальних служб, юристів, учителів та інших). 

УЧАСТЬ У КЛУБІ НАДАСТЬ ВАМ МОЖЛИВІСТЬ:

- розширити коло професійних знань у різних напрямках психологічної та соціально-педагогічної роботи;
- сформувати вміння бачити та аналізувати проблеми, знаходити шляхи їх вирішення;
- сформувати вміння виступати публічно, вільно висловлювати власну думку.

ДАТА, ЧАС, МІСЦЕ ЗАСІДАНЬ:

Дата, час, місце, а також тематика засідань кіноклубу обговорюється заздалегідь у рекламних оголошеннях на стенді факультету СПП, а також на сторінці «ВКонтакте»

План перегляду фільмів на І півріччя 2013/2014 навчального року:

Місяць

Назва фільму

жовтень

                     «Неприкасаемые, 1+1»

листопад

                              «Пацаны»

грудень

                          «Зимний роман»

План перегляду фільмів на ІІ півріччя 2013/2014 навчального року:

Місяць

Назва фільму

лютий

«Около футбола»

березень

«Пока не сыграл в ящик»

квітень

«Цирк бабочек»

Кіноклуб «Інсайт» факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету прагне орієнтувати студентів на критичне сприйняття художніх творів та використовувати можливості художніх і документальних фільмів щодо професійного розвитку майбутніх фахівців. Участь у засіданнях кіноклубу дозволить студентам покращити свої знання, вміння та навички з обраної професії, а також розширити кругозор щодо проблем, які можуть виникнути в соціально-педагогічній діяльності.

 

Контакти:

Декан факультету:
Ольга Вікторівна Пономаренко, кандидат педагогічних наук, доцент.

Деканат: вул. Гоголя, 118 (8 корпус), каб. 212

Тел.: +38 (0612) 62-41-02, 62-14-27.