header images

Студентський психологічний клуб

Студентський психологічний клуб очолює  Калюжна Євгенія Миколаївна - кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології.

Психологічний клуб є однією з найактивніших частин роботи наукового товариства студентів та аспірантів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ. Заснований ще у 2007 році, він активно працює та поповнює ряди своїх учасників.

Мета заснування клубу – створення для студентів найбільш оптимальних умов, які б сприяли оволодінню практичними навичками, необхідними для успішної професіоналізації майбутніх фахівців. Зокрема, діяльність психологічного клубу спрямована на те, щоб надати студентам можливість отримати додатковий досвід застосування психологічних знань на практиці та ознайомитись із деякими спеціальними та прикладними галузями психології, активізуючи тим самим ресурс професійного самовдосконалення особистості.

У рамках діяльності психологічного клубу щомісячно проводяться тематичні круглі столи, які допомагають студентам розкрити свій науковий та особистісний потенціал. Участь у засіданнях можуть брати не лише студенти та викладачі факультету, а й запрошені гості, чиї наукові інтереси збігаються із пропонованою тематикою.

Круглі столи проводяться не лише на базі факультету СПП, а й у рамках співпраці з іншими факультетами університету, іншими навчальними закладами та організаціями. Психологічний клуб допомагає студентам зануритись у наукову творчість і самореалізуватися в професійній діяльності, розширити свій кругозір, ознайомитися з новинками й проблематикою психології та її зв’язків з іншими науковими сферами.

Психологічний клуб завжди радий вітати нових учасників, а його організатори готові до співпраці!

Контакти:

Декан факультету:
Ольга Вікторівна Пономаренко, кандидат педагогічних наук, доцент.

Деканат: вул. Гоголя, 118 (8 корпус), каб. 212

Тел.: +38 (0612) 62-41-02, 62-14-27.