header images

Студентське самоврядування

/pp/glav.jpg

Ми – студентська рада, студентське самоврядування факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ!


Ми представляємо інтереси студентів на факультеті СПП перед адміністрацією; організовуємо студентське життя у всіх його проявах.

Наша мрія - зробити так, щоб факультет став для студента не просто сукупністю аудиторій, парт і книг, помноженою (у середньому) на п'ять років навчання. Ми хочемо, щоб навчання на факультеті СПП залишило в житті кожного студента чіткий відбиток моментів радості та щастя!!!
Ми хочемо, щоб студенти факультету СПП жили справжнім, повноцінним студентським життям. І ми докладаємо всіх зусиль до того, щоб зробити це реальністю!!!

Студентська рада взаємодіє не тільки зі студентами свого факультету й нашими викладачами, а також безпосередньо з представниками інших факультетів Запорізького національного університету! Ми намагаємося долучитися до різних акцій не лише університетського, а й міського рівня, брати участь у благодійних, наукових і дозвіллєвих заходах факультету, університету та міста.

Ми об'єднуємо активних, творчих студентів, яким хочеться провести університетські роки із задоволенням і користю. Якщо Ви маєте бажання спробувати себе в науці, журналістиці, дизайні та проявити свої організаторські здібності - тоді Вам до нас!

На даній сторінці сайту Ви можете побачити наше дозвілля, наукову діяльність, конкурси й багато інших цікавих заходів, що відбуваються на факультеті. Ми раді бачити кожного, хто захоче внести особистий внесок у розвиток факультету, адже історія у твоїх руках!

ПЕРЕГЛЯД ФОТО


Якщо ви маєте запитання, побажання або пропозиції, пишить або дзвоніть нам!

Наші координати:

Група у соціальній мережі

Особиста сторінка голови студентської ради Растворова Микити

Контактний номер телефону голови студентської ради: +38 0964445574

Контакти:

Декан факультету:
Ольга Вікторівна Пономаренко, кандидат педагогічних наук, доцент.

Деканат: вул. Гоголя, 118 (8 корпус), каб. 212

Тел.: +38 (0612) 62-41-02, 62-14-27.