header images

Кафедра акторської майстерності та дизайну

Кафедра акторської майстерності та дизайну

Творча діяльність студентів

Дипломні роботи

Фотогалерея

Новини

Спеціальність "Театральне мистецтво" при ЗНУ відкрито в 1999 році на факультеті "Соціальної педагогіки та психології". Ця обставина сприяла поглибленому вивченню психології, що є необхідною умовою для професійного становлення майбутнього актора.

Мета: підготовка висококваліфікованих творчих фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: 6.020200 "Бакалавр" і 7.020201 "Спеціаліст".

Головні завдання: навчити студентів володіти вміннями та навичками акторської професії, бути діяльним і органічним, відчувати стильові особливості вистави, вміти працювати в ансамблі. Навчити бачити наскрізну дію ролі, її надзадачу. Також важливими завданнями є: навчити студента володіти гримом, уміти використовувати костюм для створення сценічного образу.

До роботи на кафедрі в якості викладачів основних професійних дисциплін (майстерність актора, сценічна мова, вокал, хореографія, сценічний рух) запрошені відомі актори та режисери Запорізьких театрів, діячі мистецтв, що досягли успіхів у професійній діяльності, мають значний практичний досвід і готові поділитися ним з обдарованою молоддю. Це завідувач кафедри, професор, доктор педагогічних наук Г.В. Локарєва; народний артист України О.П. Король; заслужений артист України В.М. Гончаров; заслужена артистка України Н.В. Стадніченко; заслужена артистка України Л.І. Фриган; заслужена артистка України Н.П. Соколовська; заслужений діяч мистецтв України, кандидат педагогічних наук, доцент Л.О. Гринь; кандидат педагогічних наук, доцент Ю.В. Гончаренко;  кандидат мистецтвознавства, доцент Л.М. Білозуб; викладачі Т.Д. Петрик, М.М. Квєтков.

Випускники спеціальності "Театральне мистецтво" здобувають кваліфікацію "Актор драматичного театру і кіно". При цьому з урахуванням спеціалізації вони можуть також працювати артистами розмовного жанру, акторами театру ляльок, дикторами радіо та телебачення, керівниками аматорських театральних колективів, організаторами дозвілля, викладачами відповідних дисциплін у навчально-виховних закладах.

У 2016 році було засновано спеціальність 022 - дизайн, освітня програма "графічний дизайн"

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД КАФЕДРИ АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Сьогодні на кафедрі працюють 14 викладачів, з них два професори, один доктор наук, три доценти, три кандидати наук, шість старших викладачів, три викладачі, а також три акомпаніатори, художній керівник  навчального театру й звукорежисер. На кафедрі працюють: один народний артист України, чотири заслужені артисти України, два заслужені діячі мистецтв України.

Локарєва Галина Василівнадоктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри

 Працює в Запорізькому національному університеті з 1980 року.

У 1986 році закінчила аспірантуру Українського науково-дослідного інституту педагогіки та захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою "Формування естетичного ідеалу старшокласників". Керувала Центром освітньої діяльності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ протягом 13 років.

2000 - 2010 роки - керувала українсько-німецьким проектом "Соціально-психологічна реабілітація засобами музики".

У 2004 році прочитала відкриту лекцію (4 години) за темою "Вплив музичного мистецтва на людину (на матеріалі України)" у дистанційному навчанні студентам факультету соціальної педагогіки ЗНУ та студентам Магдебурзького університету.

У 2005 році захистила докторську дисертацію "Теоретичні та методичні засади застосування художньо-естетичної інформації у підготовці соціального педагога до професійного спілкування".
Відзначається науковою діяльністю. Працює над проблемами професійної підготовки майбутнього фахівця в умовах вищого навчального закладу, художньо-естетичного розвитку особистості, використання арт-терап
ії (музикотерапії, казкотерапії тощо) у соціально-педагогічній діяльності .Під її керівництвом захищено 5 кандидатских дисертацій, має 5 аспірантів, здобувачів, докторантів. Автор понад 140 науково-методичних публікацій, 2 монографій, 16 навчально-методичних посібників, з них 4 під грифом МОН України.

Бере участь у телевізійних програмах "Запоріжжя", "Алекс", "ТВ-5".

Член вченої ради Запорізького національного університету, спеціалізованої ради по захисту докторських і кандидатських дисертацій Класичного приватного університету м. Запоріжжя; голова фахового наукового збірника "Вісник ЗНУ: педагогічні науки".

Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки України за особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність (2008, 2011); почесною грамотою Міністерства культури України за особистий внесок у створення духовних цінностей та внесок в професійну майстерність (2013); грамотою облдержадміністрації Запорізької міської ради (2006); грамотами ЗНУ.

 

Король Олександр Петрович

народний артист України, професор

Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.П.Карпенка-Карого за спеціальністю "Режисер драми".

З 1969 року - режисер Дніпропетровського театру юного глядача, з 1972 року - головний режисер Закарпатського російського драматичного театру, з 1979 року - головний режисер Запорізького театру юного глядача, з 1984 року – художній керівник Запорізького музично-драматичного театру імені М.Щорса ( нині В. Магара). Має нагороди: премії імені І. Паторжинського, імені І.Котляревського, імені М. Кропивницького, "Січеславна", "Заслужений артист України" (1978); "Народний артист України" (1987).

Голова журі, член журі міжнародних і українських фестивалів театральних вистав (1976 – 2008).

З 1999 року по 2007 рік — професор, завідувач кафедри акторської майстерності ЗНУ, режисер-постановник дипломних студентських вистав, концертів, викладає курс "Акторська майстерність".

Його випускники працюють у театрах, на телебаченні і радіо.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджений Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Гончаренко Юліана Володимирівна

 

кандидат педагогічних наук, доцент

Закінчила факультет хореографії Київського національного університету культури і мистецтв. Працювала викладачем хореографії "Комплексу естетичного виховання № 66", кафедри теорії і методики соціокультурної роботи Запорізького державного університету.

Із 2004 року – викладач хореографії кафедри акторської майстерності ЗНУ.

У 2007 році закінчила аспірантуру Запорізького національного університету на денному відділенні. Працює головним хореографом-постановником Запорізької Зразкової студії моди та танцю "Білосніжка". Володар диплому Гран-прі фестивалю "Різдвяні вогні" в Угорщині, Першої премії на IV Міжнародному фестивалі в Болгарії в номінації "Естрадно-сучасна хореографія", диплому "За кращу хореографічно-постановчу діяльність", дипломант II премії на IV Всеукраїнському фестивалі танцю "Сузір’я мрій".

У 2008 році отримала Стипендію міського голови м.Запоріжжя в номінації "Кращий працівник шкільного та позашкільного закладу освіти, який має переможців у творчих і міжнародних конкурсах".

У 2009 році захистила кандидатську дисертацію й отримала вчену ступінь кандидата педагогічних наук. У 2012 році - вчене звання доцента.

Автор 32 одноосібних праць із хореографії та підручника  під грифом МОН.

Виступає з науково-методичними доповідями на міжнародних, всеукраїнських і регіональних науково-практичних конференціях, друкує статті в наукових журналах. Відповідає за науково-методичну діяльність викладачів кафедри. Керує науковою діяльністю студентів. Проводить майстер-класи й відкриті заняття з навчальної дисципліни "Хореографія". Голова журі всеукраїнських і регіональних хореографічних фестивалів (м. Київ — "Золоті лелеки", м. Запоріжжя — "Терпсихора", "Спадщина"). Хореограф-постановник концертних танцювальних номерів студентів I-V курсів, хореографічного спектаклю "Замазура" (2011р).

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджена Почесною грамотою ректорату ЗНУ.Гринь Лілія Олександрівна

заслужений діяч мистецтв України, кандидат педагогічних наук, доцент

Закінчила Київську державну консерваторію імені П.Чайковського, здобула кваліфікацію "Хормейстер хору і викладач музичних дисциплін". З 1993 по 1996 роки працювала в Державній капелі "Думка". З 1996 року працює в Запорізькій обласній філармонії на посаді головного хормейстера  козацького  ансамблю пісні і танцю "Запоріжці", а з 2002 року - його ходожній керівник.  Має Почесну відзнаку Міністерства культури, диплом Міністерства культури та туризму, Почесну грамоту Запорізької облдержадміністрації й Запорізької ради. Із 2000 року працювала старшим викладачем кафедри акторської майстерності. Викладає навчальні дисципліни:  "Вокал", "Вокальний ансамбль", "Музична грамота з елементами сольфеджіо", "Історія образотворчого мистецтва", "Історія музики та музична література".

У 2012 році закінчила аспірантуру Запорізького національного університету.

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію й отримала вчену ступінь кандидата педагогічних наук.

Бере участь у міжнародних, всеукраїнських і регіональних науково-методичних конференціях — виступає з доповідями й друкує статті. Автор 15 одноосібних праць, з них 2 посібники.
Проводить майстер-класи з дисциплін "Вокал" і "Вокальний ансамбль" для керівників РМО та вчителів художньо-естетичних дисциплін загальноосвітніх шкіл, учасників Всеукраїнських наукових читань, керівників хорових колективів м. Запоріжжя. Підготувала й провела I  і ІІ Міжвузівські фестивалі-конкурси акторів-вокалістів (2011); підготовлені нею студенти посіли I, II, III місця.

Член всеукраїнських і регіональних конкурсів дитячої та юнацької творчості.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджена Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Білозуб Людмила Миколаївна

кандидат мистецтвознавства, доцент

Закінчила музичне училище, Мелітопольський державний педагогічний інститут музично-педагогічний факультет. Другу вищу освіту отримала в Донецькому національному університеті на філологічному факультеті (магістр української філології). Закінчила аспірантуру Київського національного університету культури і мистецтв. Захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 26.00.01 – теорія й історія культури.

Із 2013 року кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри акторської майстерності. Активно займається науковою діяльністю: бере участь у міжнародних, всеукраїнських і регіональних науково-практичних конференціях, виступає з науково-методичними доповідями, друкує статті в наукових журналах. Автор 19 одноосібних праць.

Відповідальна за профорієнтаційну роботу викладачів кафедри.

Має грамоти й дипломи за участь у різноманітних концертах і конкурсах. Бере участь у "Ярмарку освіти".


Стадніченко Надія Василівна

заслужена артистка України, старший викладач

Закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.Карпенка-Карого за спеціальністю "Актриса драматичного театру і кіно".

З 1979 року працює провідним майстром сцени в Запорізькому обласному театрі юного глядача.  Із 2013 року - у "Новому театрі" м. Запоріжжя. Володар премії імені С.Паторжинського, премії за кращу жіночу роль, диплому I – го ступеня за кращу жіночу роль на фестивалі "Добрий театр" у м. Енергодарі.

У 2004 році присвоєно звання "Заслужена артистка України", неодноразово нагороджувалась грамотами Запорізького обласного управління культури, обласної ради, у 2008 році — Почесною грамотою Міністерства освіти.

Із 2000 року – старший викладач кафедри акторської майстерності. Викладає навчальні дисципліни "Акторська майстерність", "Сценічна мова". Готує студентів до участі у всеукраїнських і регіональних конкурсах із художнього читання. Під її керівництвом студенти отримують звання лауреатів фестивалів і конкурсів ( у 2003 – 2005 роках Кияшко О. отримала Гран-прі, I, II місця на Республіканському конкурсі читців імені Л.Українки, у 2008 році студент Лятуринський А. став володарем Гран-прі на Республіканському фестивалі читців "Студентська хвиля", Мащенко К. і Лех Н. посіли II місце в жанрі "Театральне мистецтво" на цьому ж конкурсі, Вашенкова Г. посіла ІІІ місце на Республіканському конкурсі читців імені І.Франка. Випускники курсу працюють на телебаченні м. Київа й в театрах м. Запоріжжя.

Магістр педагогіки вищої школи. Нині навчається в аспірантурі ЗНУ на заочному відділенні.

Бере участь у Всеукраїнських наукових читаннях, мистецьких програмах телебачення "Запоріжжя", друкує статті в науково-методичних збірниках.

Проводить майстер-класи з курсу "Майстерність актора" й "Сценічна мова".

Член журі конкурсів читців, фестивалів театральних колективів м. Запоріжжя і м. Дніпропетровська.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджена Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Гончаров Віктор Миколайович

 заслужений артист України, старший викладач

Закінчив Ярославське театральне училище за спеціальністю "Актор драматичного театру", Запорізький національний університ і здобув кваліфікацію "Актор драматичного театру і кіно".

30 років працював провідним майстром сцени в Запорізькому обласному театрі юного глядача, нині  - актор "Нового театру" м. Запоріжжя.

Із 2000 року - старший викладач кафедри акторської майстерності. Викладає навчальні дисципліни "Сценічний рух", "Сценічний бій" та  "Акторська майстерність".

Бере участь у науково-методичних конференціях і семінарах. Має методичну працю з навчальної дисципліни "Сценічний бій".

Виступає в концертах як майстер художнього читання з поезією О. Пушкіна, Т. Шевченка, Л. Українки.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджений Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Фріган Любов Іванівна

заслужена артистка України, старший викладач

Закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.П.Карпенка-Карого за спеціальністю "Актриса драматичного театру і кіно". Працює провідним майстром сцени в Запорізькому театрі юного глядача. Лауреат вищої театральної нагороди Придніпров я "Січеславна" у номінації "Краща жіноча роль" , лауреат III, V, VI Міжнародних фестивалів " Добрий театр" за кращу жіночу роль, II і IV обласних конкурсів "Господиня свого краю" у номінації "Жінка – працівник культури та мистецтва", лауреат премії Національної Спілки театральних діячів України імені М. Заньковецької в 1998 році.

Із 2001 року працює старшим викладачем кафедри акторської майстерності. Викладає навчальні дисципліни "Сценічна мова", "Акторська майстерність".

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства культури і мистецтв України й за сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП  Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Петрик Тетяна Дмитрівна

викладач

Закінчила Харківський інститут мистецтв за кваліфікацією "Актриса драматичного театру і кіно".

1986 - 2002 рік працювала актрисою вищої категорії в Запорізькому музично-драматичному театрі імені В. Магара.

Лауреат премії "Актриса року", ведуча Міжнародного фестивалю національної культури "Ми - українські".

Із 2003 року – викладач кафедри акторської майстерності. Викладає навчальні дисципліни "Акторська майстерність" , "Сценічна мова".

Нині навчається в аспірантурі ЗНУ на заочному відділенні.

З 2010 організатор обласного конкурсу читців серед школярів і творчої молоді.

Готує студентів до участі у всеукраїнських, регіональних конкурсах із художнього читання.

Провела майстер-клас із дисципліни "Сценічна мова" (2010).

Бере участь у науково-практичних конференціях ЗНУ, має науково-методичні публікації.

Нагороджена Почесними грамотами Міністерства культури України й за сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Соколовська Наталія Петрівна

заслужена артистка України, викладач

Закінчила Київський театральний інститут імені І.К Карпенка - Карого за спеціальністю "Театрознавець", здобула кваліфікацію "Організатор театральної справи".

З 1976 року працювала провідною актрисою Запорізького обласного театру ляльок, із 2007 по 2013 - художній керівник цього театру.

Із 2006 року – викладач навчальних дисциплін кафедри зі спеціалізації "Актор театру ляльок".

У 2012 році отримала звання " Заслужений артист України".

Бере участь у мистецьких програмах телебачення "Запоріжжя", "Алекс".

Нагороджена Знаком Міністерства СРСР "За відмінну роботу" (1989), Почесною грамотою Міністерства культури України, обласною премією "За розвиток культури Запорізького краю" і за сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП  Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Квєтков Микола Миколайович

викладач

Закінчив у 1995 році Запорізьку інженерну академію й працював інженером-теплотехніком в ОПТС. У 2005 році закінчив Одеську державну музичну академію імені А.В.Нежданової за спеціальністю "Сольний спів" і здобув кваліфікацію оперного концертного співака та викладача вокалу.

Із 2005 року – соліст-вокаліст Запорізької обласної філармонії. Із 2006 року працює викладачем вокалу кафедри акторської майстерності.

У 2013 році закінчив аспірантуру Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького зі спеціальності "Теорія й історія культури".

Бере участь у Всеукраїнських наукових читаннях, регіональних конференціях зі статтями з методики  вокалу.

Готує студентів до участі у вокальних конкурсах, проводить для студентів і керівників творчих об’єднань майстер-класи з вокалу.

Член журі обласного конкурсу народної пісні "Слов’янські зорі" у м. Запоріжжі.

Бере участь  у концертах для студентів і викладачів ЗНУ як соліст-вокаліст, у мистецьких програмах телебачення "Запоріжжя",  "Алекс" і "ТВ-5".

За сумлінну працю та плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджений Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Кулініч Олена Володимирівна

акомпаніатор

Закінчила у 2005 році Запорізьке державне музичне училище імені П. Майбороди за спеціальністю "Музичне мистецтво" і здобула кваліфікацію "Викладач із класу фортепіано, концертмейстер та артист ансамблю".

Із 2009 року працює акомпаніатором на кафедрі акторської майстерності.

У 2010 році отримала диплом магістра з туризму. З цього ж року працює за сумісництвом у Запорізькій дитячій музичній школі №1.

Активно займається виконавською діяльністю – разом зі студентами та учнями бере участь, у якості акомпаніатора, у різноманітних концертах, конкурсах, фестивалях, виставах (зокрема, музично-театралізованому дійстві "У войны не женское лицо", присвяченому Дню перемоги (2013), студентському музичному спектаклі "Русский секрет").

Має дипломи за активну участь у проведенні міжвузівського конкурсу-фестивалю акторів-вокалістів у 2011 і 2012 рр.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджена Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Черненко Тетяна Федорівна

акомпаніатор

Закінчила Донецький державний музично-педагогічний інститут за спеціальністю "Диригент хору та викладач музично-хорових дисциплін".

З 1975 року - викладач диригування, вокалу та хорових дисциплін на музично-педагогічному факультеті Запорізького державного педагогічного інституту.

З 1993 року - керівник вокального ансамблю викладачів гімназії № 25, диригент хору Новоапостольскої церкви.

Із 2000 року - викладач кафедри теорії й методики соціокультурної роботи ЗДУ, із 2004 року – викладач, акомпаніатор кафедри акторської майстерності.

Лауреат обласної хорової асамблеї та хорових фестивалів.

Відповідальна за комплектування бібліотечного фонду ЗНУ науково-методичною літературою дисциплін за темами, які викладаються на кафедрі акторської майстерності.

Відповідальна за зміст інформаційного сайту кафедри акторської майстерністі.

Бере участь у профорієнтаційній роботі, "Ярмарку освіти".

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди заснування факультету СПП нагороджена Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Крюков Юрій Анатолійович

акомпаніатор

Закінчив Харківський державний університет мистецтв імені І.П. Котляревського за спеціальністю "Музичне мистецтво" (спеціалізація "Музичне мистецтво естради") та здобув кваліфікацію "Викладач фортепіано та соліст (артист) оркестру (ансамблю) естрадних інструментів".

З 1991 року працював у музичній школі №1 м. Запоріжжя. Брав участь в обласних, міських конкурсах учнів музичних шкіл у якості концертмейстера. У січні 1999 року нагороджений дипломом за участь у Республіканському конкурсі молодих виконавців. Має подяки від керівництва школи за плідну виконавську діяльність.

Із 2000 року працював викладачем фортепіано та концертмейстером у Класичному ліцеї при Запорізькому національному університеті.

Із 2010 року працює в Запорізькому національному університеті на посаді акомпаніатора кафедри акторської майстерності .

Активно займається виконавською діяльністю. У січні 2011 року брав участь у постановці дитячої опери М.Лисенка "Коза-Дереза". У березні 2011 року нагороджений дипломом за активну участь у проведенні Першого Республіканського міжвузівського конкурсу акторів-вокалістів.

За участь в обласних, міських вокальних та інструментальних конкурсах і фестивалях нагороджений дипломами й грамотами.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджений Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Прокопенко Геннадій Васильович

звукорежисер

У 1984 році закінчив Запорізьке музичне училище імені П. Майбороди відділення народних інструментів, здобув кваліфікацію викладача з класу баяна, керівника ансамблю народних інструментів.

З 1992 року працював у Запорізькій музичній школі №3 викладачем ансамблю акордеоністів. За плідну викладацьку та творчу діяльність нагороджений Подякою від міської адміністрації. З 1992 по 1994 рік  - аранжувальник музики на радіо "Ностальжі".

З 1994 по 1997 рік - аранжувальник музики на радіо "Європа-плюс".

З 1997 року - аранжувальник музики на радіо "Юніверс"  Запорізького національного університету.

З 2013 року - звукорежисер навчального театру кафедри акторської майстерності Запорізького національного університету.


Дерев`янко Наталія Володимирівна

Кандидат педагогічних наук, доцент

У 1995 році закінчила Львівський коледж декоративного і прикладного мистецтва імені Івана Труша. У Львові для себе відкрила світ ікон, що вплинуло на подальший вибір – навчання на факультеті сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв, яку закінчила у 2001 році.

З 2001 року працює художником декоративно-прикладного мистецтва: займається живописом, іконописом, ілюстрацією, web-дизайном.

З 2006 року викладає у вишах м. Запоріжжя.

Постійно працює у творчій майстерні під девізом: «Шматочок радощів у ваш дім». Бере активну участь у всеукраїнських і міжнародних виставках.

У 2002 році відвідувала курси сучасного сакрального мистецтва і архітектури при Istituto Superiore di Scienze Religiose “G.Toniolo” в м. Пескара (Італія). Для української церкви в м. Маквіллер (Франція) виконала вітраж «Благовіщення». Її роботи розташовані в приватних колекціях України, Росії, Італії, США, Турції, Франції, Монголії.

Член Національної Спілки художників України.

Член Спілки дизайнерів України.

Доцент кафедри дизайну Хортицької національної академії.

З 2017 року працює за сумісництвом на посаді доцента кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету, викладає дисципліни «Рисунок» та «Живопис».


Потапенко Микола Васильович

Викладач

У 1985 р. закінчив Харківський художньо-промисловий інститут зі спеціальності « Інтер'єр та обладнання».

Працював художником-конструктором в держпрозрахунковому проектно-виробничому архітектурно-планувальному бюро.

Протягом 1992-2011 рр. працював в головному управлінні архітектури та містобудування Запорізької міськради на посаді головного художника міста Запоріжжя.

У 2011 р. переведений в департамент архітектури та містобудування Запорізької міськради на посаду завідувача сектором архітектурно-художнього оформлення та дизайну міського середовища – головний художник міста Запоріжжя.

Член Спілки дизайнерів України.

Член Спілки рекламістів України.

Нагороджений Золотим знаком Спілки рекламістів України.

З вересня 2017 р. – викладач кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету.


Бережний Ігор Володимирович

Викладач

Закінчив школу мистецтв, у 1998 році– Запорізьке педагогічне училище № 1, де отримав диплом молодшого спеціаліста зі спеціальності «Учитель малювання та художньої праці».

У 2010 закінчив «Харківську державну академію дизайну та мистецтв» за спеціальністю «Художник станкового живопису, викладач».

З 2009 року започаткував Творче художнє об`єднання «БЛІК», з учасниками якого регулярно проводить пленери, виставки та інші творчі заходи. Традиційними стали виставки під назвою «ЗЗ» – «Зима Запорожья», «Зелень Запорожья», «Зной Запорожья» и «Золото Запорожья», присвячені порам року. З 2013 року офіційно зареєстрував ТО «БЛІК».

Бере участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних виставках, міжнародних пленерах, ленд-артах, благодійних аукціонах.

З 2011 року працює викладачем образотворчого мистецтва в КВНЗ «Запорізькому педагогічному коледжі» ЗОР.

З 2018 року за сумісництвом обіймає посаду викладача кафедри акторської майстерності та дизайну Запорізького національного університету.


Виноградова Анна Сергіївна

викладач

Закінчила у 2009 році Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Програмне забезпечення автоматизованих систем», магістр.

Займається дизайном поліграфічної продукції, web-дизайном, мультимедійним дизайном, розробкою книжкової, газетної та журнальної продукції. Проходила стажування у Видавничому будинку «Кераміст», редакції газети «Академія» (ЗДІА), друкарні «Арт-прес».

Працює в графічних редакторах Adobe Photoshop, Lightroom, Adobe Illustrator, CorelDraw, програмах верстки Adobe InDesign та PageMaker, програмах Flash, Adobe Premiere, After Effects, AutoCAD, 3D’s MAX, офісних системах тощо.

Навчається в аспірантурі Запорізького національного університету за напрямом «Професійна освіта», де працює над PhD дисертацією на тему «Формування мультимедійної компетентності майбутніх дизайнерів в умовах вищої школи».

Викладає дисципліну «Комп’ютерні технології в дизайні» в студентів спеціальності «Дизайн» Запорізького національного університету.

Нагороджена грамотами за особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів від Запорізької міської ради, відділу освіти Дніпровського району, Департаменту освіти і науки Облдержадміністрації.

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 118 (8 корпус), каб. 218.
Тел.: +38 (0612) 62-71-61.

вгору

Контакти:

Декан факультету:
Ольга Вікторівна Пономаренко, кандидат педагогічних наук, доцент.

Деканат: вул. Гоголя, 118 (8 корпус), каб. 212

Тел.: +38 (0612) 62-41-02, 62-14-27.