header images

Кафедра акторської майстерності та дизайну

Кафедра акторської майстерності

Творча діяльність студентів

Дипломні роботи

Фотогалерея

Новини

Спеціальність "Театральне мистецтво" при ЗНУ відкрито в 1999 році на факультеті "Соціальної педагогіки та психології". Ця обставина сприяла поглибленому вивченню психології, що є необхідною умовою для професійного становлення майбутнього актора.

Мета: підготовка висококваліфікованих творчих фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: 6.020200 "Бакалавр" і 7.020201 "Спеціаліст".

Головні завдання: навчити студентів володіти вміннями та навичками акторської професії, бути діяльним і органічним, відчувати стильові особливості вистави, вміти працювати в ансамблі. Навчити бачити наскрізну дію ролі, її надзадачу. Також важливими завданнями є: навчити студента володіти гримом, уміти використовувати костюм для створення сценічного образу.

До роботи на кафедрі в якості викладачів основних професійних дисциплін (майстерність актора, сценічна мова, вокал, хореографія, сценічний рух) запрошені відомі актори та режисери Запорізьких театрів, діячі мистецтв, що досягли успіхів у професійній діяльності, мають значний практичний досвід і готові поділитися ним з обдарованою молоддю. Це завідувач кафедри, професор, доктор педагогічних наук Г.В. Локарєва; народний артист України О.П. Король; заслужений артист України В.М. Гончаров; заслужена артистка України Н.В. Стадніченко; заслужена артистка України Л.І. Фриган; заслужена артистка України Н.П. Соколовська; заслужений діяч мистецтв України Г.В. Фортусзаслужений діяч мистецтв України, кандидат педагогічних наук, доцент Л.О. Гринь; кандидат педагогічних наук, доцент Ю.В. Гончаренко;  кандидат мистецтвознавства, доцент Л.М. Білозуб; старші викладачі Л.Г. Беркова-Житомирська, О.А. Єрмакова; викладачі Т.Д. Петрик, М.М. Квєтков.

Випускники спеціальності "Театральне мистецтво" здобувають кваліфікацію "Актор драматичного театру і кіно". При цьому з урахуванням спеціалізації вони можуть також працювати артистами розмовного жанру, акторами театру ляльок, дикторами радіо та телебачення, керівниками аматорських театральних колективів, організаторами дозвілля, викладачами відповідних дисциплін у навчально-виховних закладах.

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД КАФЕДРИ АКТОРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Сьогодні на кафедрі працюють 14 викладачів, з них два професори, один доктор наук, три доценти, три кандидати наук, шість старших викладачів, три викладачі, а також три акомпаніатори, художній керівник  навчального театру й звукорежисер. На кафедрі працюють: один народний артист України, чотири заслужені артисти України, два заслужені діячі мистецтв України.

Локарєва Галина Василівнадоктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри

 Працює в Запорізькому національному університеті з 1980 року.

У 1986 році закінчила аспірантуру Українського науково-дослідного інституту педагогіки та захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою "Формування естетичного ідеалу старшокласників". Керувала Центром освітньої діяльності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ протягом 13 років.

2000 - 2010 роки - керувала українсько-німецьким проектом "Соціально-психологічна реабілітація засобами музики".

У 2004 році прочитала відкриту лекцію (4 години) за темою "Вплив музичного мистецтва на людину (на матеріалі України)" у дистанційному навчанні студентам факультету соціальної педагогіки ЗНУ та студентам Магдебурзького університету.

У 2005 році захистила докторську дисертацію "Теоретичні та методичні засади застосування художньо-естетичної інформації у підготовці соціального педагога до професійного спілкування".
Відзначається науковою діяльністю. Працює над проблемами професійної підготовки майбутнього фахівця в умовах вищого навчального закладу, художньо-естетичного розвитку особистості, використання арт-терап
ії (музикотерапії, казкотерапії тощо) у соціально-педагогічній діяльності .Під її керівництвом захищено 5 кандидатских дисертацій, має 5 аспірантів, здобувачів, докторантів. Автор понад 140 науково-методичних публікацій, 2 монографій, 16 навчально-методичних посібників, з них 4 під грифом МОН України.

Бере участь у телевізійних програмах "Запоріжжя", "Алекс", "ТВ-5".

Член вченої ради Запорізького національного університету, спеціалізованої ради по захисту докторських і кандидатських дисертацій Класичного приватного університету м. Запоріжжя; голова фахового наукового збірника "Вісник ЗНУ: педагогічні науки".

Нагороджена грамотами Міністерства освіти і науки України за особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів, плідну науково-педагогічну діяльність (2008, 2011); почесною грамотою Міністерства культури України за особистий внесок у створення духовних цінностей та внесок в професійну майстерність (2013); грамотою облдержадміністрації Запорізької міської ради (2006); грамотами ЗНУ.

 

Король Олександр Петрович

народний артист України, професор

Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.П.Карпенка-Карого за спеціальністю "Режисер драми".

З 1969 року - режисер Дніпропетровського театру юного глядача, з 1972 року - головний режисер Закарпатського російського драматичного театру, з 1979 року - головний режисер Запорізького театру юного глядача, з 1984 року – художній керівник Запорізького музично-драматичного театру імені М.Щорса ( нині В. Магара). Має нагороди: премії імені І. Паторжинського, імені І.Котляревського, імені М. Кропивницького, "Січеславна", "Заслужений артист України" (1978); "Народний артист України" (1987).

Голова журі, член журі міжнародних і українських фестивалів театральних вистав (1976 – 2008).

З 1999 року по 2007 рік — професор, завідувач кафедри акторської майстерності ЗНУ, режисер-постановник дипломних студентських вистав, концертів, викладає курс "Акторська майстерність".

Його випускники працюють у театрах, на телебаченні і радіо.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджений Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Гончаренко Юліана Володимирівна

 

кандидат педагогічних наук, доцент

Закінчила факультет хореографії Київського національного університету культури і мистецтв. Працювала викладачем хореографії "Комплексу естетичного виховання № 66", кафедри теорії і методики соціокультурної роботи Запорізького державного університету.

Із 2004 року – викладач хореографії кафедри акторської майстерності ЗНУ.

У 2007 році закінчила аспірантуру Запорізького національного університету на денному відділенні. Працює головним хореографом-постановником Запорізької Зразкової студії моди та танцю "Білосніжка". Володар диплому Гран-прі фестивалю "Різдвяні вогні" в Угорщині, Першої премії на IV Міжнародному фестивалі в Болгарії в номінації "Естрадно-сучасна хореографія", диплому "За кращу хореографічно-постановчу діяльність", дипломант II премії на IV Всеукраїнському фестивалі танцю "Сузір’я мрій".

У 2008 році отримала Стипендію міського голови м.Запоріжжя в номінації "Кращий працівник шкільного та позашкільного закладу освіти, який має переможців у творчих і міжнародних конкурсах".

У 2009 році захистила кандидатську дисертацію й отримала вчену ступінь кандидата педагогічних наук. У 2012 році - вчене звання доцента.

Автор 32 одноосібних праць із хореографії та підручника  під грифом МОН.

Виступає з науково-методичними доповідями на міжнародних, всеукраїнських і регіональних науково-практичних конференціях, друкує статті в наукових журналах. Відповідає за науково-методичну діяльність викладачів кафедри. Керує науковою діяльністю студентів. Проводить майстер-класи й відкриті заняття з навчальної дисципліни "Хореографія". Голова журі всеукраїнських і регіональних хореографічних фестивалів (м. Київ — "Золоті лелеки", м. Запоріжжя — "Терпсихора", "Спадщина"). Хореограф-постановник концертних танцювальних номерів студентів I-V курсів, хореографічного спектаклю "Замазура" (2011р).

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджена Почесною грамотою ректорату ЗНУ.Гринь Лілія Олександрівна

заслужений діяч мистецтв України, кандидат педагогічних наук, доцент

Закінчила Київську державну консерваторію імені П.Чайковського, здобула кваліфікацію "Хормейстер хору і викладач музичних дисциплін". З 1993 по 1996 роки працювала в Державній капелі "Думка". З 1996 року працює в Запорізькій обласній філармонії на посаді головного хормейстера  козацького  ансамблю пісні і танцю "Запоріжці", а з 2002 року - його ходожній керівник.  Має Почесну відзнаку Міністерства культури, диплом Міністерства культури та туризму, Почесну грамоту Запорізької облдержадміністрації й Запорізької ради. Із 2000 року працювала старшим викладачем кафедри акторської майстерності. Викладає навчальні дисципліни:  "Вокал", "Вокальний ансамбль", "Музична грамота з елементами сольфеджіо", "Історія образотворчого мистецтва", "Історія музики та музична література".

У 2012 році закінчила аспірантуру Запорізького національного університету.

У 2013 році захистила кандидатську дисертацію й отримала вчену ступінь кандидата педагогічних наук.

Бере участь у міжнародних, всеукраїнських і регіональних науково-методичних конференціях — виступає з доповідями й друкує статті. Автор 15 одноосібних праць, з них 2 посібники.
Проводить майстер-класи з дисциплін "Вокал" і "Вокальний ансамбль" для керівників РМО та вчителів художньо-естетичних дисциплін загальноосвітніх шкіл, учасників Всеукраїнських наукових читань, керівників хорових колективів м. Запоріжжя. Підготувала й провела I  і ІІ Міжвузівські фестивалі-конкурси акторів-вокалістів (2011); підготовлені нею студенти посіли I, II, III місця.

Член всеукраїнських і регіональних конкурсів дитячої та юнацької творчості.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджена Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Білозуб Людмила Миколаївна

кандидат мистецтвознавства, доцент

Закінчила музичне училище, Мелітопольський державний педагогічний інститут музично-педагогічний факультет. Другу вищу освіту отримала в Донецькому національному університеті на філологічному факультеті (магістр української філології). Закінчила аспірантуру Київського національного університету культури і мистецтв. Захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 26.00.01 – теорія й історія культури.

Із 2013 року кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри акторської майстерності. Активно займається науковою діяльністю: бере участь у міжнародних, всеукраїнських і регіональних науково-практичних конференціях, виступає з науково-методичними доповідями, друкує статті в наукових журналах. Автор 19 одноосібних праць.

Відповідальна за профорієнтаційну роботу викладачів кафедри.

Має грамоти й дипломи за участь у різноманітних концертах і конкурсах. Бере участь у "Ярмарку освіти".


Стадніченко Надія Василівна

заслужена артистка України, старший викладач

Закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.Карпенка-Карого за спеціальністю "Актриса драматичного театру і кіно".

З 1979 року працює провідним майстром сцени в Запорізькому обласному театрі юного глядача.  Із 2013 року - у "Новому театрі" м. Запоріжжя. Володар премії імені С.Паторжинського, премії за кращу жіночу роль, диплому I – го ступеня за кращу жіночу роль на фестивалі "Добрий театр" у м. Енергодарі.

У 2004 році присвоєно звання "Заслужена артистка України", неодноразово нагороджувалась грамотами Запорізького обласного управління культури, обласної ради, у 2008 році — Почесною грамотою Міністерства освіти.

Із 2000 року – старший викладач кафедри акторської майстерності. Викладає навчальні дисципліни "Акторська майстерність", "Сценічна мова". Готує студентів до участі у всеукраїнських і регіональних конкурсах із художнього читання. Під її керівництвом студенти отримують звання лауреатів фестивалів і конкурсів ( у 2003 – 2005 роках Кияшко О. отримала Гран-прі, I, II місця на Республіканському конкурсі читців імені Л.Українки, у 2008 році студент Лятуринський А. став володарем Гран-прі на Республіканському фестивалі читців "Студентська хвиля", Мащенко К. і Лех Н. посіли II місце в жанрі "Театральне мистецтво" на цьому ж конкурсі, Вашенкова Г. посіла ІІІ місце на Республіканському конкурсі читців імені І.Франка. Випускники курсу працюють на телебаченні м. Київа й в театрах м. Запоріжжя.

Магістр педагогіки вищої школи. Нині навчається в аспірантурі ЗНУ на заочному відділенні.

Бере участь у Всеукраїнських наукових читаннях, мистецьких програмах телебачення "Запоріжжя", друкує статті в науково-методичних збірниках.

Проводить майстер-класи з курсу "Майстерність актора" й "Сценічна мова".

Член журі конкурсів читців, фестивалів театральних колективів м. Запоріжжя і м. Дніпропетровська.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджена Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Гончаров Віктор Миколайович

 заслужений артист України, старший викладач

Закінчив Ярославське театральне училище за спеціальністю "Актор драматичного театру", Запорізький національний університ і здобув кваліфікацію "Актор драматичного театру і кіно".

30 років працював провідним майстром сцени в Запорізькому обласному театрі юного глядача, нині  - актор "Нового театру" м. Запоріжжя.

Із 2000 року - старший викладач кафедри акторської майстерності. Викладає навчальні дисципліни "Сценічний рух", "Сценічний бій" та  "Акторська майстерність".

Бере участь у науково-методичних конференціях і семінарах. Має методичну працю з навчальної дисципліни "Сценічний бій".

Виступає в концертах як майстер художнього читання з поезією О. Пушкіна, Т. Шевченка, Л. Українки.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджений Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Фортус Геннадій Вадимович

заслужений діяч мистецтв України, старший викладач

Закінчив Харківський державний інститут культури й отримав кваліфікацію "Керівник театрального гуртка".

З 1981 року - провідний майстер сцени в Запорізькому обласному театрі юного глядача, з 1996 року працює режисером-постановником, художнім керівником цього ж театру. Лауреат премії імені І.Паторжинського, обласної премії "За досягнення в розвитку культури Запорізького краю", премії фестивалю "Добрий театр", премії фестивалю "Січеславна" , лауреат I Всеукраїнського фестивалю ТЮГів у м. Донецьку, має Почесну відзнаку "За досягнення в розвитку культури і мистецтва" Міністерства культури України.

Із 2000 року - старший викладач кафедри акторської майстерності, Викладає навчальну дисципліну "Акторська майстерність". Його випускники працюють у різних театрах України, на телебаченні і радіостанціях.

Магістр педагогіки вищої школи.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджений Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Фріган Любов Іванівна

заслужена артистка України, старший викладач

Закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.П.Карпенка-Карого за спеціальністю "Актриса драматичного театру і кіно". Працює провідним майстром сцени в Запорізькому театрі юного глядача. Лауреат вищої театральної нагороди Придніпров я "Січеславна" у номінації "Краща жіноча роль" , лауреат III, V, VI Міжнародних фестивалів " Добрий театр" за кращу жіночу роль, II і IV обласних конкурсів "Господиня свого краю" у номінації "Жінка – працівник культури та мистецтва", лауреат премії Національної Спілки театральних діячів України імені М. Заньковецької в 1998 році.

Із 2001 року працює старшим викладачем кафедри акторської майстерності. Викладає навчальні дисципліни "Сценічна мова", "Акторська майстерність".

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства культури і мистецтв України й за сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП  Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Беркова-Житомирська Любов Григорівна

 старший викладач

Закінчила музично-педагогічний факультет Запорізького державного педагогічного інституту, з 1978 року - викладач вокалу цього факультету. Працювала артисткою-вокалісткою концертного відділу Палацу культури "Жовтневий" ( нині ПК " ДСС"), Запорізької обласної філармонії.
Член журі та співзасновник фестивалів, конкурсів; художній керівник фестивалю вокального мистецтва "Зустрітися з романсом знову".

Лауреат міжнародного фестивалю української пісні "Золоті трембіти" (1992), Всеукраїнського фестивалю козацької пісні "Хортиця - 93", премії імені І.Паторжинського Українського фонду культури (2001).

Разом зі співаком О. Вишневським (м. Москва) записала компакт-диск "С романсом повстречаться вновь" (2001).

Із 2000 року – старший викладач кафедри акторської майстерності.  Викладає  навчальні дисципліни "Вокал", "Вокальній ансамбль". Її студенти беруть  участь у концертах, присвячених видатним датам у житті країни, міста,  університету.

Магістр педагогіки вищої школи.

Підготувала студентів до участі в I та ІІ Міжвузівському фестивалі - конкурсі акторів - вокалістів, вокальному конкурсі "Романс-дебют", регіональному фестивалі мистецтв національних культур "Приазовський інтер-фольк" (2011), "Ми-українські".

Член журі конкурсів вокального мистецтва у м. Запоріжжя.

Бере участь як солістка - вокалістка в мистецьких заходах університету, міста та області. У 2012 році відбувся ювілейний вечір, присвячений 40-річчю творчої діяльності "Бенефіс любові".

За досягнення в розвитку вокального мистецтва, плідну творчу діяльність неодноразово нагороджувалась грамотами Міністерства культури України, обласного й міського управління культури, Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП  Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Петрик Тетяна Дмитрівна

викладач

Закінчила Харківський інститут мистецтв за кваліфікацією "Актриса драматичного театру і кіно".

1986 - 2002 рік працювала актрисою вищої категорії в Запорізькому музично-драматичному театрі імені В. Магара.

Лауреат премії "Актриса року", ведуча Міжнародного фестивалю національної культури "Ми - українські".

Із 2003 року – викладач кафедри акторської майстерності. Викладає навчальні дисципліни "Акторська майстерність" , "Сценічна мова".

Нині навчається в аспірантурі ЗНУ на заочному відділенні.

З 2010 організатор обласного конкурсу читців серед школярів і творчої молоді.

Готує студентів до участі у всеукраїнських, регіональних конкурсах із художнього читання.

Провела майстер-клас із дисципліни "Сценічна мова" (2010).

Бере участь у науково-практичних конференціях ЗНУ, має науково-методичні публікації.

Нагороджена Почесними грамотами Міністерства культури України й за сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Соколовська Наталія Петрівна

заслужена артистка України, викладач

Закінчила Київський театральний інститут імені І.К Карпенка - Карого за спеціальністю "Театрознавець", здобула кваліфікацію "Організатор театральної справи".

З 1976 року працювала провідною актрисою Запорізького обласного театру ляльок, із 2007 по 2013 - художній керівник цього театру.

Із 2006 року – викладач навчальних дисциплін кафедри зі спеціалізації "Актор театру ляльок".

У 2012 році отримала звання " Заслужений артист України".

Бере участь у мистецьких програмах телебачення "Запоріжжя", "Алекс".

Нагороджена Знаком Міністерства СРСР "За відмінну роботу" (1989), Почесною грамотою Міністерства культури України, обласною премією "За розвиток культури Запорізького краю" і за сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП  Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Квєтков Микола Миколайович

викладач

Закінчив у 1995 році Запорізьку інженерну академію й працював інженером-теплотехніком в ОПТС. У 2005 році закінчив Одеську державну музичну академію імені А.В.Нежданової за спеціальністю "Сольний спів" і здобув кваліфікацію оперного концертного співака та викладача вокалу.

Із 2005 року – соліст-вокаліст Запорізької обласної філармонії. Із 2006 року працює викладачем вокалу кафедри акторської майстерності.

У 2013 році закінчив аспірантуру Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького зі спеціальності "Теорія й історія культури".

Бере участь у Всеукраїнських наукових читаннях, регіональних конференціях зі статтями з методики  вокалу.

Готує студентів до участі у вокальних конкурсах, проводить для студентів і керівників творчих об’єднань майстер-класи з вокалу.

Член журі обласного конкурсу народної пісні "Слов’янські зорі" у м. Запоріжжі.

Бере участь  у концертах для студентів і викладачів ЗНУ як соліст-вокаліст, у мистецьких програмах телебачення "Запоріжжя",  "Алекс" і "ТВ-5".

За сумлінну працю та плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджений Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Єрмакова Ольга Аркадіївна

 старший викладач

Закінчила державну консерваторію імені М.Глінки в м. Горький за кваліфікацією "Викладач фортепіано, концертмейстер і соліст камерного ансамблю".

З 1996 року - артистка оркестру Запорізького обласного музично-драматичного театру імені В. Магара.

Із 2000 року – старший викладач кафедри акторської майстерності. 2002 - 2013 рік - заступник завідуючого кафедри акторської майстерності. 

У 2006 році закінчила школу менеджменту культури ЦПМК (м.Одеса) при методичній підтримці навчального центру менеджменту культури Базельского університету (Швейцарія). Захистила проект та здобула кваліфікацію за фахом "Менеджмент культури".

У 2012 році вийшов з друку навчально-методичний посібник  під грифом МОН із хореографії з укладеними нею музичними додатками.

Виступаює в концертах і виставах музично-драматичного театру імені В. Магара. Бере участь у виховних і громадських заходах, які відбуваються на факультеті.

Нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України;  Почесною грамотою Запорізької обласної державної адміністрації управління культури і туризму за баторічну плідну працю, високий професіоналізм, популяризацію української музичної культури (2011) й за сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Кулініч Олена Володимирівна

акомпаніатор

Закінчила у 2005 році Запорізьке державне музичне училище імені П. Майбороди за спеціальністю "Музичне мистецтво" і здобула кваліфікацію "Викладач із класу фортепіано, концертмейстер та артист ансамблю".

Із 2009 року працює акомпаніатором на кафедрі акторської майстерності.

У 2010 році отримала диплом магістра з туризму. З цього ж року працює за сумісництвом у Запорізькій дитячій музичній школі №1.

Активно займається виконавською діяльністю – разом зі студентами та учнями бере участь, у якості акомпаніатора, у різноманітних концертах, конкурсах, фестивалях, виставах (зокрема, музично-театралізованому дійстві "У войны не женское лицо", присвяченому Дню перемоги (2013), студентському музичному спектаклі "Русский секрет").

Має дипломи за активну участь у проведенні міжвузівського конкурсу-фестивалю акторів-вокалістів у 2011 і 2012 рр.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджена Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Черненко Тетяна Федорівна

акомпаніатор

Закінчила Донецький державний музично-педагогічний інститут за спеціальністю "Диригент хору та викладач музично-хорових дисциплін".

З 1975 року - викладач диригування, вокалу та хорових дисциплін на музично-педагогічному факультеті Запорізького державного педагогічного інституту.

З 1993 року - керівник вокального ансамблю викладачів гімназії № 25, диригент хору Новоапостольскої церкви.

Із 2000 року - викладач кафедри теорії й методики соціокультурної роботи ЗДУ, із 2004 року – викладач, акомпаніатор кафедри акторської майстерності.

Лауреат обласної хорової асамблеї та хорових фестивалів.

Відповідальна за комплектування бібліотечного фонду ЗНУ науково-методичною літературою дисциплін за темами, які викладаються на кафедрі акторської майстерності.

Відповідальна за зміст інформаційного сайту кафедри акторської майстерністі.

Бере участь у профорієнтаційній роботі, "Ярмарку освіти".

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди заснування факультету СПП нагороджена Почесною грамотою ректорату ЗНУ.

 

Крюков Юрій Анатолійович

акомпаніатор

Закінчив Харківський державний університет мистецтв імені І.П. Котляревського за спеціальністю "Музичне мистецтво" (спеціалізація "Музичне мистецтво естради") та здобув кваліфікацію "Викладач фортепіано та соліст (артист) оркестру (ансамблю) естрадних інструментів".

З 1991 року працював у музичній школі №1 м. Запоріжжя. Брав участь в обласних, міських конкурсах учнів музичних шкіл у якості концертмейстера. У січні 1999 року нагороджений дипломом за участь у Республіканському конкурсі молодих виконавців. Має подяки від керівництва школи за плідну виконавську діяльність.

Із 2000 року працював викладачем фортепіано та концертмейстером у Класичному ліцеї при Запорізькому національному університеті.

Із 2010 року працює в Запорізькому національному університеті на посаді акомпаніатора кафедри акторської майстерності .

Активно займається виконавською діяльністю. У січні 2011 року брав участь у постановці дитячої опери М.Лисенка "Коза-Дереза". У березні 2011 року нагороджений дипломом за активну участь у проведенні Першого Республіканського міжвузівського конкурсу акторів-вокалістів.

За участь в обласних, міських вокальних та інструментальних конкурсах і фестивалях нагороджений дипломами й грамотами.

За сумлінну працю, плідну роботу зі студентами та з нагоди 20-річчя від дня заснування факультету СПП нагороджений Почесною грамотою ректорату ЗНУ.


Бондарєва Крістіна Іванівна

 

художнiй керівник навчального театру

У 2009 році закінчила Запорізький національний університет за спеціальністю "Актор музично-драматичного театру і кіно" (керівник курсу: народний артист України, професор Король О.П). Під час навчання вела активну творчу діяльність, отримувала стипендію міського голови, нагороджена почесними грамотами Запорізької обласної державної адміністрації, міської ради та ректорату.

У 2007 році отримала Гран-прі на Міжнародному фестивалі "Від серця до серця" м. Балатонфюред. У тому ж році запрошена в якості головного режисера Міжнародного фестивалю "Золота осінь"  м. Будапешт (Угорщина). Організатор обласного фестивалю для дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківської опіки "Світ дитинства - 2008".

У 2008 році посіла перше місце на конкурсі професійних читців імені  Лесі Українки (м. Ялта).

У 2010 році отримала диплом магістра педагогіки вищої школи. Працювала в культурно-методичному центрі Запорізької міської ради на посаді методиста. Із 2011 року працювала в культурно-методичному центрі Запорізької обласної ради на посаді провідного спеціаліста.

Із 2012 року працює в Запорізькому національному університеті на посаді художнього керівника навчального театру кафедри акторської майстерності.


Прокопенко Геннадій Васильович

звукорежисер

У 1984 році закінчив Запорізьке музичне училище імені П. Майбороди відділення народних інструментів, здобув кваліфікацію викладача з класу баяна, керівника ансамблю народних інструментів.

З 1992 року працював у Запорізькій музичній школі №3 викладачем ансамблю акордеоністів. За плідну викладацьку та творчу діяльність нагороджений Подякою від міської адміністрації. З 1992 по 1994 рік  - аранжувальник музики на радіо "Ностальжі".

З 1994 по 1997 рік - аранжувальник музики на радіо "Європа-плюс".

З 1997 року - аранжувальник музики на радіо "Юніверс"  Запорізького національного університету.

З 2013 року - звукорежисер навчального театру кафедри акторської майстерності Запорізького національного університету.

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 118 (8 корпус), каб. 218.
Тел.: +38 (0612) 62-71-61.

вгору

Контакти:

Декан факультету:
Ольга Вікторівна Пономаренко, кандидат педагогічних наук, доцент.

Деканат: вул. Гоголя, 118 (8 корпус), каб. 212

Тел.: +38 (0612) 62-41-02, 62-14-27.