Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / В ТК ЗНУ проведений майстер-клас з використання інтерактивної дошки (>>далі)

25 лютого в Торговому коледжі Кіппою О.Ю. проведений майстер-клас з використання інтерактивної дошки для викладачів математики та інформатики м. Запоріжжя та Запорізької області.

Ольга Юріївна ознайомила викладачів з основними способами використання інтерактивної дошки на заняттях, а також основами та принципами роботи мультимедійного комплексу та програмного забезпечення SMART Notebook.

Наголосила, що використання інтерактивної дошки дозволяє оптимізувати зміст навчання, модернізувати форми та методи організації освітнього процесу, підвищити мотивацію студентів до вивчення предмета.

28.02.2020 14:40:00

Тел. приймальної комісії: 097-932-72-15, (0612) 62-44-41