Торговий коледж

Запорізького національного університету

Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / В ТК ЗНУ проведено відкрите заняття з математики (>>далі)


21 лютого в групі 9ПТБ1/19 (9Обл1/19) викладачем Кіппою О.Ю. проведено відкрите заняття «Випадкові величини та їх ймовірності».

Вдало проведена психологічна мотивація, інтерактивні вправи, проблемні питання на кшталт «Чи можна обіграти казино» та «Чому математики не грають в лотерею», відеоролік «52!», захоплюючий фокус з гральними картами зробили заняття неординарним, ефективним та цікавим.

Присутні педагоги відмітили високий методичний рівень заняття, погодились, що така форма проведення заняття – це цікавий процес пізнання себе та інших, який сприяє ефективному опануванню знань, інструмент для формування умінь і навичок, а також форма поширення досвіду. Зазначили, що доброзичливе емоційне налаштування у групі, можливість студентів виражати свої почуття, зниження негативних емоційних станів та їх проявів, сприяють творчому самовираженню, розвитку уяви та практичних навичок вивчення предмета.

Високий темп заняття, раціональне використання кожної його хвилини та сучасних інтерактивних технологій, активна робота студентів сприяли досягненню мети.

Було цікаво, пізнавально та весело.

26.02.2020 16:54:00

Оголошення

Контакти

Тел./факс приймальної директора: (0612) 63-37-79

Тел. приймальної комісії: 097-932-72-15, (0612) 62-44-41