Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Студенти Торгового коледжу посіли І місце у квест-грі «Історія Революції Гідності» (>>далі)

Вшановуючи пам'ять Героїв Небесної сотні, студенти Торгового коледжу взяли участь у квест-грі «Історія Революції гідності», що проводилась на базі КЗ «Центр патріотичного виховання молоді».

На студентів чекало дванадцять локацій, на яких вони отримували теоретичні знання з подій Революції Гідності та демонстрували власні навички і рівень інтелектуального потенціалу.

Завдання були найрізноманітнішого характеру, необхідно було скласти карту з пазлів областей України та знайти, якої області не вистачає, заспівати гімн, придумати вірш з чотирьох слів, продемонструвати знання з історії та права, вміло надати першу долікарську допомогу та визначити предмети першої необхідності у разі мітингу.

Серед 10 навчальних закладів міста Запоріжжя, студенти Торгового коледжу ЗНУ посіли почесне І місце.

Дякуємо Центру патріотичного виховання молоді за такий цікавий квест, який не тільки збагатив новими знаннями, а й дав змогу оволодіти корисними практичними навичками.

Див. відео

20.02.2020 15:52:00