Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Студенти ТК ЗНУ взяли участь в "Інтелектуальному баттлі" у форматі Квеструм (>>далі)

18 лютого 2020 р. у Торговому коледжі ЗНУ відбувся гарячий "Інтелектуальний баттл" у форматі Квеструм.

Цей баттл змусив згадати студентів все, що вони знали і не знали з таких дисциплін як: українська та англійська мови, математика, біологія, хімія, фізика, інформатика та англійська мова.

На початку заходу студенти виконали декілька фізичних вправ, щоб активізувати роботу мозку.

Пізніше на учасників чекало 7 локацій, де необхідно було:

розгадувати логічні загадки

проводити хімічні та фізичні досліди

опановувати математичні ребуси з викрутасами

знати більше, аніж "Do you speak English?"

вправно володіти комп'ютерною технікою

Виконуючи завдання, учасники отримували підказки та збирали частини пазлу з фразою.

Перемогу одержали найбільш спритні та згуртовані!

Такі заходи нереально зближують студентську молодь, дарують яскраві емоції та збагачують інтелектуальний потенціал.

20.02.2020 15:26:00

Тел. приймальної комісії: 097-932-72-15, (0612) 62-44-41