Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / У Торговому коледжі відсвяткували День закоханих (>>далі)

У День всіх закоханих у Торговому коледжі ЗНУ панує особлива атмосфера.

Зусиллями Студентської ради коледжу ми створили найромантичнішу фотозону та запросили спражнього Купідона.

В цей день ми робили яскраві та емоційні світлини, насолоджувались музичними перервами та радували один одного маленькими сюрпризами.

Також ми оголосили конкурс на найкреативніше та найоригінальніше фото. У 10 студентів нашого коледжу є реальний шанс отримати приємний подарунок.

Коледж – це велика родина. А у родині прийнято підтримувати один одного, проявляти любов та повагу, дарувати радощі та розділяти негоди. Тож не лише сьогодні, а й постійно, давайте проявляти любов:

- любов до себе;

- любов до близьких;

- любов до своєї другої половинки;

- любов до друзів;

- любов до професії;