Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Напередодні Дня закоханих студенти ТК ЗНУ вивчали «мови кохання» (>>далі)

Напередодні Дня закоханих студенти ТК ЗНУ вивчали «мови кохання»

Незабаром ми будемо святкувати День усіх закоханих, дарувати один одному приємні емоції, ділитись радощами та робити подарунки. Але, хотілось би, щоб такі моменти були не лише один раз на рік, а щодня.

Студенти Торгового коледжу ЗНУ долучились до цікавого психологічного тренінгу по роботі з метафоричними картками «5 мов кохання», який був проведений під керівництвом практичного психолога коледжу, – Желтовою Мариною.

Мета тренінгу:

- познайомитись з інструментом психологічної роботи – метафоричними картками;

- сформувати уявлення про «мову кохання» та її основні види;

- визначити власну «мову кохання»;

- побудувати гармонійні стосунки з оточуючими.

У процесі роботи студенти дізнались про такі мови кохання:

1. Мова кохання «Подарунки» (даруючи подарунки, як матеріальні, так і нематеріальні, ми виражаємо свою любов до людини);

2. Мова кохання «Слова підтримки» (влучно сказане слово у складній ситуації завжди є виявом любові та підтримки людини);

3. Мова кохання «Час» (здатність бути з дорогою нам людиною «тут і зараз», разом переживати приємні емоції);

4. Мова кохання «Дотик» (ніжність, тактильний контакт, обійми – все це є прояв любові);

5. Мова кохання «Допомога» (щире бажання допомогти близькі людині демонструє наше ставлення до неї).

У кожної людини є своя «мова кохання», але досконало знаючи її, є реальний шанс побудувати гармонійні стосунки із близькими людьми.

Працюючи с метафоричними картками, студенти визначили власну «мову кохання» та основні вектори гармонізації стосунків із значимими людьми.

В кінці тренінгу ми організували затишне чаювання та студенти мали змогу поспілкуватись, задати запитання та поділитись враженнями.

12.02.2020 16:11:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-44-41