Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Студенти спеціальності "Харчові технології" відсвяткували випускний (>>далі)

31 січня 2020 року в актовому залі Торгового коледжу ЗНУ відбулося свято випуску студентів спеціальності «Харчові технології». Першим випускників привітав проректор з навчальної роботи ЗНУ Васильчук Геннадій Миколайович. Також випускники прийняли привітання від директора коледжу Олійника Олександра Леонтійовича

Після вручення дипломів напутнє слово надала куратор груп Гнібіда Наталія Миколаївна. В кінці випускники подякували адміністрацію, куратора та викладачів за їх працю та турботливе ставлення до студентів.

На святі було присутнє багато гостей: батьки, друзі, рідні та знайомі випускників.

05.02.2020 13:28:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-44-41