Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Студентка ТК ЗНУ взяла участь в обласному конкурсі імені П. Яцика (>>далі)

В обласному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів (І-ІІ р.а.) Запорізької області студентка ІІІ курсу Олена Оніщенко спец.: 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зайняла ІV місце. Вітаємо Олену з цим досягненням!

Бажаємо Олені Оніщенко подальшої роботи над своїми досягненнями та перспективами в мовному напрямку та майбутніх призових результатів.

Бажаємо всім нам нескінченної любові до рідного слова; плекати його, пишатися ним, насолоджуватися кожним його звуком! Виховувати у собі любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, відчувати повагу до всього свого, українського, бажанню розмовляти рідною мовою.

27.01.2020 15:54:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-44-41