Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Студенти Торгового коледжу відзначили День Соборності України (>>далі)

До Дня Соборності України студенти Торгового коледжу відвідали обласний Урок мужності на Базі Запорізького обласного центру молоді.

Щорічно в цей день відзначають важливу історичну подію у житті українського народу , що відбулась у 1919 році – проголошення Акту злуки Української народної республіки та Західноєвропейської народної республіки.

В Україні це свято на державному рівні почали відзначати вперше у 1999 році.

Сьогодні ми також долучились до обласного святкування, згадали історію та отримали естетичну насолоду від талановитої молоді Запорізького краю.

Ми, українці, повинні пам’ятати: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього».

Ми пишаємося, що ми українці, ми віримо у мирне небо над головою, ми сподіваємось, що наша країна буде квітучою, а наша доля повністю зосереджена у наших руках!

27.01.2020 14:33:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-44-41