Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Студенти ТК ЗНУ взяли участь в Internet-конференції (>>далі)

20-21 листопада 2019 року на базі Інженерного інституту Запорізького національного університету відбулася Міжнародна науково-практична Internet-конференція «Вплив цифрової освіти на розвиток людського капіталу», в якій взяли участь викладач Торгового коледжу ЗНУ Людмила Михайлівна Богданова, а також студенти гр.ТХ 1/18 ТК ЗНУ Анастасія Зінченко і Давід Майсак

Тези надруковані в Збірнику матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції за тематичними напрямами №1 «Електронний бізнес та електронна комерція», №2 «Актуальність інвестування у розвиток та управління людським капіталом в умовах «нової економіки», №7 «Довіра та безпека користувачів онлайн-транзакцій»

З матеріалами конференції можна ознайомитись тут

16.01.2020 14:05:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-44-41