Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Студенти ТК ЗНУ відвідали театральну виставу (>>далі)

Студенти нашої коледжу добре знають, що навчання — це дуже кропітка праця, яка вимагає постійного всебічного, і навіть культурного розвитку. Тому важливо не забувати про дозвілля та час від часу долучатися до мистецтва. Тож 26 листопада студенти І курсу всіх спеціальностей (гр. 9 ХТ 1-19,9 М 1-19, 9 ПТБ 1-19, 9 Обл 1-19) разом із викладачами Лесею Павлівною Король та Оксаною Анатоліївною Ярковою завітали до Запорізького ТЕАТРУ ТАНЦЮ (в ПК Орбіта) на виставу – музично-хореографічну феєрію за п`єсою видатної української письменниці Лесі Українки «Лісова пісня».

«Лісова пісня» – величний твір геніальної української поетеси – перетворений у пластичну, музикальну виставу, яка поєднує фантастику з фольклорним колоритом, а час буття головних персонажів з порами року. Перед нами «життя людини»: від пробудження свідомого почуття до смерті під білим снігом. Ця коловерть – важкий шлях пізнання істини через зраду самого себе, через усвідомлення свого місця в світі.

Студенти отримали незабутні враження, позитивні емоції від ТАНЦЮВАЛЬНОЇ ПОСТАНОВИ, зарядились енергією на прочитання драми-феєрії «Лісова пісня» Лесі Українки та з нетерпінням чекають наступної зустрічі з театральним мистецтвом.

Висловлюємо подяку Марині Желтовій практичному психологу ТК ЗНУ та Ганні Мірзоян головному адміністратору Запорізького ТЕАТРУ ТАНЦЮ, за надану можливість долучитися до культурного життя м. Запоріжжя.

28.11.2019 14:50:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-40-31, 62-44-41