Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / В ТК ЗНУ відсвяткували день студента (>>далі)

19 листопада 2019 року в Торговому коледжі ЗНУ було проведено свято присвячене Дню студента. На початку заходу всіх присутніх привітав директор коледжу Олійник Олександр Леонтійович. Студенти першокурсники брали участь у конкурсі-візитка «Будьмо знайомі!». На конкурсі було представлено три команди: 1. 9 ПТБ1-19 та 9 Обл.1-19; 2. ХТ 1-19; 3. 9 ХТ 1-19 та 9 М1-19.

Студенти демонстрували свої таланти: вони співали, танцювали, читали вірши та показували постановки зі студентського життя. По результатам конкурсу групи були нагороджені в наступних номінаціях: «За найбільшу кількість талантів у конкурсі «Будьмо знайомі!»; «За креативний підхід до участі у конкурсі «Будьмо знайомі!»; «За створення дружньої атмосфери на конкурсі «Будьмо знайомі!».

Свято відбулось в дуже дружній, веселій та позитивній атмосфері.

Деревянко Гордей – неодноразовий чемпіон міста Запоріжжя та Запорізької області по українському рукопашному бою Спас; чемпіон України по українському рукопашному бою Спас; неодноразовий чемпіон міста Запоріжжя та Запорізької області по карате Скиф.

22.11.2019 14:33:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-40-31, 62-44-41