Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Викладачі Торгового коледжу познайомились з пісочною терапією (>>далі)

Нещодавно, практичним психологом Торгового коледжу ЗНУ, Желтовою Мариною було проведено тренінг з викладачами на тему: «Знайомство з пісочною терапією».

Практичний психолог ознайомила присутніх з різними напрямками арт-терапії та більш конкретно розповіла про пісочну терапію, як ефективний метод вирішення психологічних проблем.

Пісочна терапія – це один із напрямків арт-терапії, який передбачає використання ресурсів піску, простору та фігур, з метою здійснення психологічної допомоги клієнту.

Основною метою тренінгового заняття було знайомство із зазначеним напрямком арт-терапії та здійснення емоційної і тілесної релаксації.

Практична частина тренінгу передбачала роботу з піском, а саме:

- виконання мотиваційних технік роботи з піском, що формують довіру та інтерес до матеріалу, налаштовуючи на ефективну роботу;

- виконання технік з пошуку фігур у піску із закритими очима, які спрямовані на розвиток відчуття простору та дрібної моторики рук;

- виконання технік малювання піском двома руками одночасно, з метою розвитку правої та лівої півкуль та відчуття балансу;

- конфліктологічні техніки, основна мета яких виразити власний гнів/ роздратування та знайти з партнером компроміс, при цьому не використовувати слова, а лише пісок.

Робота на тренінгу виконувалась як індивідуально, так і в парах.

По завершенню заняття викладачі виготовили «талісмани-обереги», в які помістили свої позитивні емоції та гарний настрій.

19.11.2019 09:43:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-40-31, 62-44-41