Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Студенти та викладачі ТК ЗНУ долучились до Дня української мови та писемності (>>далі)

Восьмого листопада до Дня української мови та писемності Торговий коледж Запорізького національного університету долучився до масштабного патріотичного заходу в нашій державі Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Це можливість перевірити свої знання рідної мови, продемонструвати свою громадську позицію, відчути єдність з іншими учасниками диктанту – українцями, що мешкають не лише в рідній країні, але й за її межами.

Цього року проведення радіодиктанту, організатором якого на базі ТК ЗНУ виступив директор Олександр Олійник. Для заходу надано було дві аудиторії з мультимедійним обладнанням.

Диктант, згідно уставленої традиції, прочитав видатний вітчизняний лінгвіст, випускник філологічного факультету ЗНУ Олександр Авраменко. До речі, варто відзначити, що цього року диктант був непростим, адже його організатори подбали про те, щоб учасники мали змогу продемонструвати своє знайомство з новим українським правописом. Після завершення безпосереднього написання диктанту в його учасників було три варіанти. Вони могли сфотографувати свою роботу й надіслати на адресу організаторів Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, аби вони перевірили й повідомили про результат. Також цього року передбачався такий варіант, як і самоперевірка своєї письмової роботи: після 15 хвилин після його завершення учасникам надали змогу перевірити, чи впоралися вони із завданням.

Варто відзначити, що представники ТК ЗНУ впоралися з диктантом на гарному рівні. І викладачі, й студенти відзначають, що вже не вперше беруть участь у цьому важливому всеукраїнському заході й планують і надалі бути серед його постійних учасників.

12.11.2019 10:45:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-40-31, 62-44-41