Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / У ТК ЗНУ обрано нову голову студентської ради коледжу (>>далі)

З нового навчального року у Торговому коледжі було обрано нову Голову студентської ради, якою стала студентка 2 курсу групи Обл-1/18 – Мунтян Анастасія Юріївна.

Анастасія дуже вдячна всім, хто підтримав її прагнення стати Головою студентської ради коледжу, а також студентка має серйозні наміри зробити коледж кращим та цікавим для студентства.

Анастасія Мунтян: «Після того, як мене було обрано Головою студентської ради коледжу, я б хотіла поліпшити життя студентів, щоб воно було більш яскравим та емоційно насиченим. Я планую додати заходи, які зроблять наш коледж єдиною командою і додадуть йому незабутню атмосферу та пам'ять про найкращі студентські роки. В нашому коледжі має бути більше різноманітних тренінгів, лекцій, спортивних змагань, цікавих конкурсів, флешмобів та квестів, які допоможуть бути нам №1 серед інших коледжів у місті.

Дуже прикро, що молодь забуває про патріотизм. На мою думку, варто відвідувати різні мітинги і робити культурні вечори присвячені національним святам України.

Важливим питанням є пунктуальність студентів та рівень їх відвідування коледжу. Тримаємо руку на пульсі та здійснюємо контроль.

Шановні студенти, не забуваємо, що ми за здоровий спосіб життя і будемо боротися з курінням на території навчального закладу.

Окрім навчання, ми також маємо й відпочивати, а тому будемо разом планувати наш відпочинок та робити його ресурсним, цікавим, незабутнім та емоційним».

А ми бажаємо успіху та натхнення новій Голові студентської ради коледжу. Разом – ми сила!!!

09.11.2019 13:40:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-40-31, 62-44-41