Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Студенти Торгового коледжу долучились до інформаційної лекції «Дискримінація груп людей» (>>далі)

Студенти Торгового коледжу ЗНУ долучились до інформаційної сесії: «Дискримінація в Україні: які групи найбільш обмежені в користуванні правами», яка відбулась в КУ «Запорізький центр молоді» ЗОР.

На початку лекції зі студентами було обговорено, що саме вони розуміють під терміном «дискримінація».

До основних причин дискримінації відносять:

- вік;

- місце проживання, громадянство;

- стать;

- мова;

- стан здоров’я;

- інвалідність.

До речі, є неправильним називати людину «інвалід», адже інвалідність є медичним терміном. Правильно казати: людина з обмеженими можливостями.

На інформаційній сесії також було обговорено питання дискримінації гомосексуальних людей та основні міфи стосовно цих меншим і їх розвінчування.

Окремо було обговорено правову базу питання, яка не змінилась з 90-х років, хоча змінився статус гомосексуальних осіб.

Висвітлено права людини, які не доступні для гомосексуальних людей в Україні:

- законодавчий захист від дискримінації за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності;

- реєстрація партнерства;

- право на спільну власність;

- право на успадкування майна партнера за законом;

- право на аліменти;

- право не свідчити проти партнера в суді;

- право виступати довіреною особою від імені партнера в разі його недієздатності за станом здоров’я;

- право на розпорядження тілом партнера в разі його смерті;

- право на спільне виховання прийомних дітей;

- право на забезпечення та пільги, передбачені для членів сім’ї.

Ми щиро дякуємо КУ «Запорізький центр молоді» ЗОР за інформативну сесію, нові знання, які допоможуть бути озброєними у сучасному житті.

07.11.2019 10:01:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-40-31, 62-44-41