Торговий коледж ЗНУ / Всі новини сайта «Торговий коледж ЗНУ» / Перехресний вступ при вступі на освітній ступінь бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста (>>далі)

Шановні випускники Торгового коледжу ЗНУ зверніть увагу на інформацію!!!

9 лютого 2016 р. відбувалася зустріч із заступником декана економічного факультету Запорізького національного університету кандидатом економічних наук, доцентом Скорняковою Юлією Борисівною.

Юлія Борисівна запросила студентів Торгового коледжу ЗНУ (спец.: «Товарознавство та комерційна діяльність» – 9 ТК 1-13; 9 ТК 2-13; ТКД 1-14) продовжити навчання на економічному факультеті ЗНУ за наступними спеціальностями: фінанси і кредит (денна або заочна форма навчання); облік і аудит (денна або заочна форма навчання); маркетинг (лише денна форма навчання); управління персоналом та економіка праці (лише денна форма навчання); економічна кібернетика (лише денна форма навчання); міжнародна економіка (лише на другий курс денної форми навчання).

Економічний факультет Запорізького національного університету запрошує Вас продовжити освіту в нашому навчальному закладі, розпочавши навчання з 3 курсу денного або заочного відділення.

Ми пропонуємо наступні спеціальності:

- фінанси і кредит (денна або заочна форма навчання);

- облік і аудит (денна або заочна форма навчання);

- маркетинг (лише денна форма навчання);

- управління персоналом та економіка праці (лише денна форма навчання);

- економічна кібернетика (лише денна форма навчання);

- міжнародна економіка (лише на другий курс денної форми навчання).

Вступ на старші курси звільняє Вас від необхідності проходити зовнішнє незалежне тестування. Для вступу Ви лише складаєте академічну різницю – заліки та іспити з окремих дисциплін, кількість яких складе від 12 до 15. Ви маєте вибір або здавати академічну різницю в квітні – травні, тобто ще до закінчення коледжу, або здавати академічну різницю вже в осені після зарахування на економічний факультет ЗНУ. В будь-якому випадку здача академічної різниці є безкоштовною.

Орієнтовна вартість навчання складає – денна форма навчання – 4500,00 грн. за семестр, заочна форма навчання – 3100,00 грн. за семестр.

Вартість навчання з року в рік не збільшується !

Якщо Ви вирішили не відкладати вступ до ЗНУ на невизначений термін, то Ваші дії наступні: в лютому приймаєте рішення щодо спеціальності та заповнюєте заяву для зарахування на безкоштовні курси із здачі академічної різниці, в квітні – травні успішно складаєте академічну різницю, далі закінчуєте коледж, отримуєте диплом і влітку стаєте студентом ЗНУ.

Ми чекаємо на Вас !!!!

За додатковою інформацією звертайтесь: Деканат економічного факультету: пр. Леніна, 74 (V корпус ЗНУ, каб. № 116), тел. (061) 228-76-49

11.02.2016 10:55:00

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-40-31, 62-44-41