В ТК ЗНУ відбувся конкурс знавців бухгалтерського обліку (>>далі)

2019-12-23 12:59:00

12 грудня в Торговому коледжі ЗНУ був оголошений зимовим Днем бухгалтера. Саме в цей день відбувся конкурс «Знавці бухгалтерського обліку». В конкурсі змагалися дві команди «Королі балансу» та «Приховані відсотки», в які увійшли студенти молодших та старших курсів.

Студенти Торгового коледжу привітали малечу з новорічними святами (>>далі)

2019-12-20 10:03:00

Вже гарною традицією стало кожного року дарувати свято дітям, які знаходяться у дитячих будинках та інтернатах. Цей рік не став виключенням з правил, саме тому студенти з неабияким захватом організували благодійну поїздку у дитячий будинок.

Викладачі та студенти коледжу активно долучились допомогти дітям, придбавши необхідні речі для них: канцелярське приладдя, олівці та фломастери, настільні та розвиваючі ігри, пазли тощо.

У Торговому коледжу студенти презентували передноворічну казку (>>далі)

2019-12-19 15:34:00

Студентська рада Торгового коледжу напередодні новорічних свят організувала та провела цікавий захід під назвою: «Новий рік за давніми традиціями у новому студентському форматі».

Ідею заходу запропонувала новообрана Голова студентської ради коледжу – Мунтян Анастасія.

У Торговому коледжі ЗНУ відбувся сеанс кінотерапії (>>далі)

2019-12-18 13:19:00

Нещодавно психологом Торгового коледжу ЗНУ, Желтовою Мариною був проведений кінотренінг.

А ви знали про те, що за допомогою фільмів можна покращити свій психологічний стан, настрій та взагалі під іншим кутом зору дивитись на життя? Ці, та багато інших задач вирішує кінотерапія.

Дівчата ТК ЗНУ долучились до чирлідингу (>>далі)

2019-12-18 13:09:00

12 грудня чарівні дівчата групи підтримки Торгового коледжу долучилися до спортивного свята «Новорічний бал аеробіки», який проходив на базі комунального вищого навчального закладу «Запорізький медичний коледж».

Студентка ТК ЗНУ взяла участь в обласному конкурсі імені Т. Шевченка (>>далі)

2019-12-12 12:25:00

07 грудня 2019 р. на обласному етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка серед студентів (І-ІІ р. а.) cтудентка ІІ курсу Торгового коледжу Запорізького національного університету Анастасія Урбанович спеціальності 071 «Облік і оподаткування» зайняла ІV місце. Доречі, такий стабільний результат студенти коледжу демонструють кілька років поспіль.

Студенти ТК ЗНУ показали свої вміння зі стрільби (>>далі)

2019-12-11 14:21:00

До Дня Збройних сил України студенти запорізьких коледжів провели змагання зі стрільби. Участь взяла рекордна кількість команд, а саме дев’ять. Команду нашого коледжу представляли студенти: Рясна Аліна – гр.9 М 1-17, Циба Ілля – гр. 9 ХТ 1-17, Діденко Ярослав – гр. 9 М 1-17 . Учасники виконували стрільбу стоячи з пневматичної зброї ІЖ 38, з дистанції 8 метрів. Залік проводили по максимальній кількості пострілів, за правилами проведення змагань в тирах. Набравши 38 очок, наша команда посіла шосте місце.

Команда ТК ЗНУ взяла участь в обласних змаганнях з волейболу (>>далі)

2019-12-11 14:17:00

У спортивному залі Запорізького медичного коледжу 26 листопада та 3 грудня відбулися обласні змагання змагання ФСТ «Спартак» з волейболу серед юнаків і дівчат у залік ХХХ спартакіади учбових закладів.

Вітаємо нашу команду юнаків з почесним III місцем!!!

Студенти ТК ЗНУ відвідали фестиваль «StartUp Fest» (>>далі)

2019-12-05 13:50:00

Студенти групи ПТБ 1-19 під керівництвом викладача Грохі Світлани Геннадіївни відвідали фестиваль бізнес-ідей «StartUp Fest» у ВЦ «Козак-Палац». Під час роботи виставки студенти ознайомились з конкурсними стартап-проектами креативного майданчика розвитку стартап - руху та популяризації підприємницької діяльності, взяли участь у тренінгах та майстер-класах.

У Торговому коледжі відзначили Всесвітній День боротьби зі СНІДом (>>далі)

2019-12-04 08:36:00

В рамках Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом у Торговому коледжі ЗНУ відбулась зустріч з представниками клініки «Дружня до молоді».

Представники клініки розповіли кому та з яких питань можна звертатись по допомогу. Також було акцентовано увагу на діяльності фахівців клініки: гінеколога, дермавенеролога та психолога. Наголошуємо, що звернення у клініку «Дружня до молоді» є анонімним, конфіденційним та абсолютно безкоштовним.

Сторінки : [1] 2 3 4 5 6 7

Новини 1-10 ( всього знайдено : 66 )

Тел. приймальної комісії: (0612) 62-44-41