25 листопада – у Міжнародний день протидії насильству над жінками та в рамках Гендерного форуму –2016 у ЗНУ відбувся круглий стіл з теми «16 днів проти насильства: одноразова акція чи актуальна проблема українського суспільства?». Його організували й провели представники Центру гендерної освіти факультету соціальної педагогіки та психології у соціальному партнерстві із Департаментом соціального захисту населення та Гендерним ресурсним центром ЗОДА.

Серед учасників засідання цього разу були як постійні його гості, так і ті, які у рамках своєї діяльності нещодавно долучилися до спільного руху проти насильства щодо жінок: директор Департаменту соціального захисту населення ЗОДА Ігор Мещан та головний фахівець відділу у справах сім’ї та дітей цього Департаменту Ірина Капуста , провідний фахівець Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Івченко, поліцейський омбудсмен, регіональний представник Управління забезпечення прав людини Національної поліції України у Запорізькій області Людмила Хоменко, головний фахівець Департаменту освіти і науки ЗОДА Галина Прийменко, психолог Запорізького обласного центру планування сім’ї та репродуктивного здоров’я людини Тетяна Науменко, директор Другого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Вітько та інші фахівці із соціального захисту, а також викладачі ЗНУ та Економіко-правничого коледжу – доцент СПП Юліана Мацкевич, практичний психолог Юлія Наумецька та інші.  Студенти групи 1163- провели конкурс рисунків «Стоп насильство» у школі №98. Ганна Резніченко, проаналізувала дитячі малюнки, підготувала презентацію та отримала пропозицію від Вітько Сергія ( «Другий запорізький місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги»)взяти участь у просвітницькій роботі центру.  Тетяна Голованова акцентувала увагу на тому, що ми будемо робити у цьому напрямку у майбутньому, запропонувала розглянути проект рішення Запорізької обласної ради «Комплексна програма з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки», який розроблено Департаментом соціального захисту населення Запорізької обласною державною адміністрацією та подано на розгляд депутатам дозволяє  впроваджувати заходи щодо протидії домашньому насильству. Ця програма є соціально важливою для Запорізької області та м.Запоріжжя.