Гендерний Форум 2015 «Досягнення та виклики гендерної рівності»

За підтримки Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Гендерного ресурсного центру та Центру гендерної освіти Запорізького національного університету відбувся Гендерний Форум — 2015 «Досягнення та виклики гендерної рівності».
   Участь у заході взяли директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Ігор Міщан, вчені, фахівці освітніх установ, студенти, аспіранти, громадськість.
   В рамках форуму його учасники зосередилися на питаннях гендерної рівності та державної політики в міжнародному, національному та місцевому контексті; взаємодії жінки і ринку праці. Також окремо зупинилися на питанні допомоги в інтеграції жінок і дітей з числа вимушених переселенців зі Сходу України та реалізації просвітницької функції ґендерного аудиту як інструменту забезпечення гендерної рівності.
  Гендерний форум проводиться в області з 2001 року. З тих пір, як відзначають його організатори, форум став майданчиком для змін в уявленнях викладачів, студентів та громадськості на гендерні відносини в суспільстві, в університеті і в сім’ї.
  Основна мета форуму — проведення системної роботи з подолання гендерних стереотипів, проведення просвітницьких кампаній із залученням засобів масової інформації, закладів культури та освіти до виховання культури гендерної рівності. Адже саме забезпечення рівності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства і держави є важливою умовою європейської інтеграції України, утвердження демократії та гарантією прав людини.