Представники студ. профкому приєдналися до ініціативи проведення гендерного аудиту

Напередодні Міжнародного жіночого дня представники студентського сектору профспілки ППО ЗНУ Юлія Дудник, Ріта Крусір, Олег Тіцький долучилися до ініціативи Центру гендерної освіти ЗНУ, — ґендерного аудиту. Керівник Центру гендерної освіти Тетяна Петрівна Голованова розповіла про можливості для викладачів і студентів, які надає центр. На зустрічі присутні переглянули тематику Міжнародного жіночого дня, починаючи з 2005 року. В 2015 році цей день, що святкує ООН з 1975 року, присвячується темі «Переосмысление вопросов гендерного равенства и расширения прав и возможностей женщин на 2015 и последующие годы»

12 березня передбачено проведення занять з інтерактивними вправами, під час яких студенти опрацюють питання гендеру з позицій їх гендерної чутливості, що спрямуватиме зусилля на покращення умов всього простору ЗНУ – навчального, наукового, робочого тощо.