Урочисте нагородження лауреатів ХІV обласного конкурсу «Господиня свого краю»

05.03.2015 в рамках заходів, передбачених Комплексною обласною програмою з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 24.11.2011 № 8 та з метою впровадження гендерної рівності в суспільстві відбувся черговий ХІV обласний конкурс «Господиня свого краю». Цього року в конкурсі взяло участь 156 найкращих жінок, які своєю діяльністю роблять значний внесок у державотворення, розвиток економіки, освіти, культури та спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області. Лауреатами стали 36 жінок у 15 номінаціях, які охоплюють різні сфери господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізького краю.

Привітав лауреатів обласного конкурсу «Господиня свого краю» з перемогою та зі святом весни голова Запорізької обласної державної адміністрації Валентин Михайлович Резніченко.

— Сьогодні, на жаль, жалоба, нема чого радіти. Але життя йде своєю чергою. Особливо це стосується жінок. Наша жінка і воює, і працює, і господиня. Сьогодні все тримається на вас. Низький уклін вам, щира вдячність від мене, від Президента, — зауважив у вітальному слові Валентин Михайлович Резніченко.

Вручаючи лауреатам конкурсу дипломи та квіти, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ігор Вікторович Мещан підкреслив важливість суспільної місії жінок – берегинь роду і господинь, подякував за самовіддану працю та патріотизм.