Центр гендерної освіти ЗНУ бере участь у міжнародної співпраці у впровадженні гендерних підходів у соціально-педагогічну роботу ВНЗ

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Тетяна Голованова, керівник Центру гендерної освіти ЗНУ взяла участь у Всеукраїнському семінарі на тему «Гендерний аудит ВНЗ як інструмент реалізації політики рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в освітній сфері» за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. Експертна зустріч, що проходила 18-20 лютого в СумДУ, зібрала представників 16 вишів із різних областей України. Учасники семінару обговорили актуальні питання реформування вищої освіти в Україні, врахування гендерного компоненту в цих процесах, методологію гендерного аудиту.

З 2015 року гендерний ресурсний центр СумДУ координує Всеукраїнську мережу осередків гендерної освіти у ВНЗ. Мережа була створена у 2012 році і нині нараховує більше 30 осередків у різних містах України. Мета її діяльності – об’єднання зусиль гендерних експертів та експерток для сталого впровадження принципів гендерної рівності в освіту.