Презентація центру гендерної освіти ЗНУ

DSCN1476

9 лютого 2015 року на базі факультету Cоціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету відбулася презентаця офіційного сайту Центру гендерної освіти. Відкрила захід Пономаренко Ольга Вікторівна, декан факультету, яка окреслила загальну проблематику гендерно чутливої освіти насьогодні та методи її вирішення саме на факультеті СПП. Голованова Тетяна Петрівна, модераторка даного заходу, запросила до участі в презентації не лише студентів, а й осіб із органів студенського самоврядування, таких як профком та НТСАДМВ, а також партерів із Департаменту соціального захисту населення. Також до слова був запрошений і розробник сайту, Шнуров Дмитро, який ознайомив присутніх із структурою сайту та загалом їз метою його роботи. Презентація пройшла плідно, адже проблема гендеру в нашому суспільстві є актуальною, і  популяризація є одним з кроків до її вирішення.