ACM ICPC 2016 I етап (1/8 фіналу) Запорізька область

Загальна інформація

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Запорізькій області відбудеться у суботу 16 квітня 2016 р. у Запорізькому національному університеті.

До участі в І етапі запрошуються ВСІ бажаючі команди кожного ВНЗ III-IV рівнів акредитації, без будь-якого попереднього відбору, як учасники своїх університетських олімпіад. Кращі команди Запорізької області отримують право участі у ІІ етапі Олімпіади (1/4 фіналу першості світу).

Регламент олімпіади визначається регламентом студентської першості світу з програмування (http://icpc.baylor.edu/):

  • Команда складається з трьох студентів.
  • Кожній команді надається один комп’ютер
  • Командам буде запропоновано 10-15 задач різної складності, викладених українською та англійською мовами, тривалість змагань – 5 годин без перерви.
  • Користування допоміжними джерелами інформації, словниками та електронними пристроями не дозволяється.
  • Мовами програмування на І етапі олімпіади є: С, С++, Java, Pascal, Python, C#.
  • Перевірка розв'язків здійснюється автоматично, через Інтернет, з використанням он-лайн системи проведення олімпіад ejudge.znu.edu.ua

У 2015/2016 навчальному році І (університетський) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування буде проводитися синхронно по всій Україні на одному наборі задач, як 1/8 фіналу студентської першості світу з програмування. Для створення рівних умов і забезпечення контролю за дотриманням правил світової першості, команди всіх університетів кожної області мають зібратися на змагання в базових ВНЗ І етапу. В Запорізькій області базовим ВНЗ І етапу призначено Запорізький національний університет, м. Запоріжжя.

Тренування

відбувається онлайн,  з 2 квітня 2016 року, на сайті e-judge Південного регіону, на завданнях I етапу 2015 року. Логіни та паролі команд, що брали участь у прошлому році, залишилися такими ж. Нові команди можуть отримати для тренувань логіни та паролі у координатора олімпіади у листі e-mail.

Пробний тур

відбудеться 13 квітня, з 16-00 до 18-00, онлайн. Логіни та паролі будуть надіслани тренерам команд 12 квітня. Мета пробного туру - ознайомлення із апаратним та програмним забезпеченням олімпіади та (для нових команд) ознайомлення із системою ejudge.

Олімпіада (1 тур)

відбудеться з 10-00 до 15-00 у 1 корпусі ЗНУ (вул.Жуковського 66) комп'ютерні зали №38, 40, 41 (2 поверх, корпус 1), № 305, 404 (3 та 4 поверхи 6 корпус), 104, 241 (1 та 2 поверхи, корпус 2). Комп'ютерний зал №37 зарезервовано для роботи тренерів. Збір з 9-00 у 36 аудиторії 1 корпусу (2 поверх).

Участь поза конкурсом

Дозволяється командам шкіл та коледжів.

Контакти відповідального за проведення 1 етапу ACM олімпіади у Запорізькій області